Wpis z mikrobloga

Siema Mirki ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dotąd ubierałem się w zwykłych sieciówkach, bo miałem #!$%@? na loga i marki. Ale kurde, te ciuchy to jakaś straszna padaka i denerwuje mnie wyrzucanie np. T shirtow po 4 praniach bo wyglądają jak guano. Zresztą ciuchy z sieciówki (h&m, zara) wyglądają już znacznie gorzej po pierwszym praniu...

Teraz myślę, żeby ogarnąć coś lepszego. Co sądzicie o takich markach jak Tommy Hilfiger czy Ralph Lauren, Calvin Klein itp? Czy te droższe ciuchy faktycznie są lepszej jakości, czy to tylko przepłacanie za znaczek?

Dajcie znać, jak to wygląda u Was. Macie jakieś sprawdzone marki, gdzie płacisz więcej, ale masz pewność, że ciuch nie rozpadnie się po drugim praniu i że utrzyma się kolor? A może znacie jakieś mniej znane, ale zajebiste firmy?

Czekam na Wasze opinie, mireczki i mirabelki!

#moda #zakupy #porady #pytanie #ubrania #ralphlauren #tommyhilfiger #ubierajsiezwykopem
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@xEm: kupuj w outletach z zagraniczną odzieżą najlepiej z USA. Z tego co kojarzę na erli Outletup sprzedaje fajne ciuchy, niektóre są też używane ale niewiele i pisze, większość jest z metką.
  • Odpowiedz
Ale kurde, te ciuchy to jakaś straszna padaka i denerwuje mnie wyrzucanie np. T shirtow po 4 praniach bo wyglądają jak guano. Zresztą ciuchy z sieciówki (h&m, zara) wyglądają już znacznie gorzej po pierwszym praniu...


@xEm: Ja naprawdę k#w^@ nie wiem. Co wy robicie z tymi ciuchami, że wam się rozpadają po 4 praniach, zamiast płynu do płukania wlewacie kwas solny czy jak? Ja mam te ciuchy po kilka lat
  • Odpowiedz
Teraz myślę, żeby ogarnąć coś lepszego. Co sądzicie o takich markach jak Tommy Hilfiger czy Ralph Lauren, Calvin Klein itp? Czy te droższe ciuchy faktycznie są lepszej jakości, czy to tylko przepłacanie za znaczek?


@xEm: Tak, te marki są ''premium'' jak Zara XD Prawda jest taka, że to są następne sieciówki tyle, że w trochę lepszej oprawie. Większość ludzi w Polsce kupuje te ciuchy dla znaczka i nie ma się
  • Odpowiedz
@xEm: Mogę potwierdzić, że hilfiger i lagerfeld trzymają się bardzo dobrze. Są modele bez znaczków (albo z bardzo małymi), żeby nie wyglądać jak baner reklamowy :D
  • Odpowiedz
@Cztero0404: to z tobą jest coś nie tak bo wszyscy mają problem z ciuchami jak napisał op.

Sam jestem ciekaw jakie ciuchy najlepiej kupić bo moja nowa koszulka 4f po jednym praniu w 30° skurczyła się o rozmiar
  • Odpowiedz
@xEm spróbuj markę Jack&Jones, bardzo dobry materiał dają, niektóre swoje koszulki już męczę 3lata i materiał jak nowy, a odkryłem przypadkiem dlatego że ich rozmiar 3XL jest dłuższy od innych i koszulka nie sięga mi do pępka xd
  • Odpowiedz
@Niewiem90: od kilku lat kupuje ten sam model czarnej koszulki w Decathlonie za jakieś 25 ziko. Zajebiste, materiał fajny bo lekko elastyczny, nie trzeba prasować a po praniu zbytnio nie traci koloru. Najwyżej raz na rok kupi się barwnik w rosku za 3 dychy i masz znowu jak nowe
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
Poza samymi t-shirtami interesują mnie jeszcze polówki, koszule, sweterki, spodnie chinosy czy inne elementy męskiej smart casualowej garderoby. Generalnie w sieciówkach zauważyłem, że np. chinosy tracą kolor po 2-3 praniach, t-shirty to samo, a polówka z sieciówki zmniejszyła się o rozmiar w praniu xD Potrzebuję coś, co wytrzyma tak z kilkanaście prań, wolę mieć mniej rzeczy, ale jakościowych, tylko gdzie tą jakość znaleźć? (°°
  • Odpowiedz
@xEm: Zack Roman, Macaroni Tomato - oba butiki mają też ubrania casualowe. Ostatnio wyrwałem parę t-shirt ów z bawełny pima za 70 zł sztuka. Jakość bardzo wysoka. Ponadto jeśli chodzi o spodnie casual to polecam Pewien Pan
  • Odpowiedz
@xEm: Marki, które wymieniłeś są dla mnie synonimem bezguścia.

Z sieciowych marek spróbuj Pull&Bear i Medicine, zwykłe tshirty często tam kupuję i są przyzwoitej jakości. Jak chcesz coś bardziej eleganckiego to np. Bytom może być dobrym wyborem.
  • Odpowiedz
@xEm: daj spokój z Tommy hilfiger czy innym Ralph Lauren. Co drugi wsiur w tym chodzi. Ostatnio obkupilem się w lancerto i w końcu znalazłem dobrze skrojone i dobrej jakości męskie ubrania.
  • Odpowiedz