Wpis z mikrobloga

Barcelona kolejny raz nagina prawo i rejestruje Olmo w miejsce kontuzjowanego Christensena
Mogli by tak zrobić tylko w przypadku długoterminowej kontuzji czyli powyżej 4 miesięcy.

Natomiast z informacji jakie był przekazywany Christensen ma mieć przerwę max 2 miesiące.

#pilkanozna #mecz #fcbarcelona
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

To będzie miał przerwę 4 miesiące;) Babcia mi mówiła: chorobę wyleż, nie gadaj, że zdrowy, gorączka minęła i na boisko lecisz. 2-3 dni dłużej, będziesz bardziej zdrów! Tutaj to samo. Poza tym oni nie byli w stanie nic zrobić innego. Poza tym naginanie finansowego fair-play w wykonaniu FCB mimo sympatii do nich to robienie z Cichopek aktorki;)
@Mintaa:
  • Odpowiedz
@Mintaa: Mogę się mylić ale chyba nagina to prawo wprowadzone po pandemii przez Tebasa. Przed sezonem czytam że to prawo jest tak powalone że połowa klubów nie może zarejestrować piłkarzy i musi jakoś kombinować. W żadnej innej lidze nie ma tak restrykcyjnej kontroli dochodów.
  • Odpowiedz
@Mintaa: prognozy początkowe wykazywały na 1-2 miesiące absencji, po ostatnich badaniach będzie pauzował do 4 miesięcy w potem rehabilitacja, lekarze laligi potwierdzili także to nie jest tak że Barca im wysłała dokumentację o treści zaufaj mi mordo.
  • Odpowiedz