Wpis z mikrobloga

  • 3
@aarahon mogę sobie wywiesić "Niedziala, idź na spacer albo odpocznij w domu, Boga i tak nie ma"? Czy jednak ludzie się oburzą?
  • Odpowiedz
mogę sobie wywiesić "Niedziala, idź na spacer albo odpocznij w domu, Boga i tak nie ma"? Czy jednak ludzie się oburzą?


@Hrjk: jedno nie wyklucza drugiego, prawda?
  • Odpowiedz
Na prywatnym balkonie mogą takie transparenty wisieć


@aarahon: No i potem Polska wygląda jak wygląda. Mieszkałem kiedyś w Hiszpanii, gdzie był zakaz zostawiania na balkonie od strony ulicy nawet ręcznika, bo szpeci widok i egzekwowano to.
  • Odpowiedz
to zmieńmy prawo a nie oburzajmy się na kogoś kto w granicach prawa się porusza.


@aarahon: No łatwo powiedzieć zmieńmy, skoro jak widać ludzie chcą takie brzydactwo mieć i nawet Tobie to chyba nie przeszkadza. Poza tym, tak na oko to ja nie wiem czy wieszający miał do tego prawo, bo może są jakieś przepisy budowlane, przeciwpożarowe, które tego zabraniają, albo regulamin wspólnoty, czy co tam mają. Pomijając aspekt prawny,
  • Odpowiedz
@swiadomy_anakolut: łatwo powiedzieć bo to rzeczywiście jest łatwe, ja wiem że wieszający miał do tego prawo i ty też możesz się dowiedzieć, możesz poczytać przepisy i się upewnić. A to że jest to nieestetyczne to inna sprawa, dopóki nie łamie prawa to jest to ok.
  • Odpowiedz
@aarahon Mogą? A nie powinny. Nie dlatego że o religii, tylko że cierpniemy na szpetność polskich miast, baneroze, płachtozę, reklamoze.

Wszędzie jest ten syf i powoli w niektórych miastach wchodzi ustawa krajobrazowa
  • Odpowiedz
Mogą? A nie powinny. Nie dlatego że o religii, tylko że cierpniemy na szpetność polskich miast, baneroze, płachtozę, reklamoze.


@Szalom: no właśnie. I powiniśmy zburzyć wszystkie bloki które szpecą nasz kraj, wprowadzić wszystkim piękne szlacheckie domy.

Wszędzie jest ten syf i powoli w niektórych miastach wchodzi ustawa krajobrazowa


@Szalom: ale od prywatnych posesji poza centrum powinni się odwalić.
  • Odpowiedz
@aarahon Naprawdę uważasz że baneroza w Polsce to to samo co po prostu brzydki budynek? Po co używasz prostackiego argumentu równi pochyłej? Czy gdzieś do tego nawoływałem? Większość budynków w Polsce nawet nie jest brzydka, jeśli jest to właśnie przez baneroze, po prostu czasem zaniedbana i tak powinniśmy dbać wspólnie o to
  • Odpowiedz
Naprawdę uważasz że baneroza w Polsce to to samo co po prostu brzydki budynek?


@Szalom: uważam że powiniśmy opierać się na prawie a nie na swoich przekonaniach bo to każdy ma różne i nie możemy droga pani wybierać sobie że banery nam nie pasują a brzydkie budynki już tak.
  • Odpowiedz