Wpis z mikrobloga

Nie oglądam freaków ani konferencji, ale pozwoliłem sobie obejrzeć konferencję z udziałem Adamka i Kasjusza, jako że jestem fanem boksu, a Życińskiego pamiętam nawet z amatorskich startów, jak boksował w wadze do 81 w SAKO Gdańsk (miał nawet walkę z moim kolegą z klubu)

Takiego odklejenia, tępoty, braku szacunku do drugiego człowieka i megalomanii to nie widziałem chyba jak żyje xD Ludzki odpad. Ten chłop autentycznie wierzy w to, że jest większy niż Adamek i jest jakąś gwiazdą i że w ogóle ma z nim jakiekolwiek szanse. Chyba za dużo ciosów przyjął w ostatnim czasie, Zadora mu jednak zrobił spore kuku.

Tego nawet się show nie da nazwać, bo show jest wtedy, kiedy ktoś wykazuje się odrobiną intelektu i potrafi kąsać i prowokować rywala i robi to pod publiczkę, a ten dzban naprawdę jest przekonany o swojej wyjątkowości, a jest internetowym głupkiem. Ma szczęście, że żyje w XXI wieku, bo 100 lat temu to po takich Panach jak on to na konia wchodzili xD

#famemma #boks
  • 46
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kopyto96: Wystarczy poczytać co tutaj piszesz i co sobą tym reprezentujesz, żeby wiedzieć, ze do najinteligentniejszych jednostek w naszym społeczeństwie nie należysz. Może nawet skończyłeś jakąś szkołę i posiadasz spora wiedzę ale inteligencji ci brakuje. Tyle, że właśnie takim osobom jak ty wydaje się, że pozjadali wszystkie rozumy świata a prawda jest taka, że jesteście mądro-głupi.
  • Odpowiedz
  • 0
Wystarczy poczytać co tutaj piszesz i co sobą tym reprezentujesz, żeby wiedzieć, ze do najinteligentniejszych jednostek w naszym społeczeństwie nie należysz. Może nawet skończyłeś jakąś szkołę i posiadasz spora wiedzę ale inteligencji ci brakuje


@WhiskeyIHaze: Dziękuję za cenną opinię od anona na wykopie, wezmę sobie ją szczerze do serca, tym bardziej, że jakieś 99 % osób, które mnie zna osobiście, uważa zupełnie inaczej.

Masz rację, jestem głupio mądry twoim zdaniem,
  • Odpowiedz
tym bardziej, że jakieś 99 % osób, które mnie zna osobiście, uważa zupełnie inaczej.


@Kopyto96: Zapewne w twoim życiu występują też smoki. Bo wiesz w internecie możesz napisać o sobie wszystko tylko mało kto w to wierzy jeśli już się przedstawiłeś z innej strony.
  • Odpowiedz
Tylko mnie to g---o obchodzi,czy ty w to wierzysz i co w ogóle o mnie myślisz xD


@Kopyto96: i dlatego od 45 minut próbujesz mnie przekonać, że jestem w błędzie. I właśnie na tej podstawie wiem, żeś idiota.
  • Odpowiedz