Wpis z mikrobloga

@eugeniusz_geniusz: Jeśli chodzi o Grupę Operacyjną to szanuję szczerze i nawet obecnie mnie bawi jaki ból dupska wywołali w branży, jak się te wszystkie raperki śmieszne spinały, że poszli do telewizji, poszli w komerchę i robią cos innego. Ogólnie ich można nawet uznać za prekursorów bycia influencerami w Polsce w jakiś sposób bo robili to samo na Vivie co dziś wiele osób na yt robi.
  • Odpowiedz
jak Kononowicz startował na prezydenta to połowa z tych postujących go dzisiaj, w najlepszym przypadku, robiła jeszcze w pieluchy


@konto_dla_trybu_nocnego: Ta piosenka z Kononowiczem leciała nawet swojego czasu dość często na kanałach muzycznych, ale co ciekawe oni poważne piosenki też umieli robić. Jedną z ich pierwszych bodajże była Północ. Po wielu osobach też potężnie potrafili na przykład jechać w swoim programie telewizyjnym, Doda się zesrała o tekst mieli z nią
Cztero0404 - >jak Kononowicz startował na prezydenta to połowa z tych postujących go ...
  • Odpowiedz
@eugeniusz_geniusz: słuchałem ich często na przełomie podstawówki i gimnazjum. Przypomniałem sobie o nich później dwukrotnie:
- w 2020 jak trwała debata na temat wprowadzenia stanu wyjątkowego - nagrali piosenkę o takim tytule
- jak wykop był zasrany Kononowiczem.
  • Odpowiedz