Wpis z mikrobloga

Hej @stormi mam do ciebie pytanie zupełnie poważne
Czy też uważasz że wszyscy mężczyźni są obrzydliwi i nie ma takiego który by nie robił obrzydliwych rzeczy? Czy tylko ja ciągle na takich trafiam?
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@stormi: @szzzzzz beka z was, jedna dokonuje takich a nie innych wyborów swoich partnerów a druga tak mocno jej kibicuje ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nie wiem co jest zabawniejsze, ciężko się zdecydować:p
  • Odpowiedz
@szzzzzz: Sam fakt #!$%@? się w gacie przez dorosłego człowieka to jakaś abstrakcja, ale żeby jeszcze te osrane majty zostawić na widoku to już dla mnie coś absolutnie niepojętego xD Powiedz chociaż, że to jakiś alkoholik był, i po prostu po pijaku się w te gacie zesrał, i że przez upojenie nie ogarnął tematu i ich nie sprzątnął, bo nie uwierzę, że na trzeźwo coś takiego może zdrowy psychicznie człowiek
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Pan_Slon ale jakich ja wyborów dokonałam? Że spotkałam się z takimi ludźmi? Przecież nikt ci nie mówi przy pierwszym spotkaniu hej czasem zdarza mi się obsrac majty, wchodzisz w to?
  • Odpowiedz
  • 0
@szzzzzz: wiem, ze nie do mnie pytanie xd ale ja mam tak czesto z laskami, mimo to, nie uwazam, ze wszystkie laski sa #!$%@?, bo tak nie jest i nie chce sobie splycac rzeczywistosci. Choc czasem przez emocje kusi zeby uogólniać i sporo osob, jak widac chocby na niektorych tagach, wpada w ta pulapke
  • Odpowiedz