Wpis z mikrobloga

@wladca_kurczakow: Jeśli partia na którą głosowałeś nie ma nic sensownego do zaproponowania poza "#!$%@?ć PiS", to tak, ma być ci przykro, że dałeś się wydymać xD Żeby oni jeszcze jakoś sensownie w ten PiS uderzyli, ale na razie im się nic nie udaje poza robieniem szumu.
  • Odpowiedz
ale na razie im się nic nie udaje poza robieniem szumu.


@Kopyto96: Może gdyby Duda nie ułaskawiał przestępców i to jeszcze przed skazaniem to sytuacja by inaczej wyglądała.

Ale nie martw się, czas Dudy się kończy ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@wladca_kurczakow: ma byc ci przykro bo jedynym programem tej partii jest jec]bać pis i jakies związki partnerskie czy inne wymysły. Poza tym zero. Jak sie myle to zaskocz mnie co oni takiego zrobili czego ci partaczę z pisu nie zrobili?:
  • Odpowiedz
  • 0
@wladca_kurczakow ale czy faktycznie pis jest j----y wystarczająco. Czy jesteśmy zadowoleni obecnym stanem? Niedosyt po tempie jakie było na początku, prowizorka i teraz tylko czekanie na zmianę prezydenta
  • Odpowiedz
@Kopyto96

@revente: ten matecki to chyba cię prześladuje w snach, co?

w sumie nawet to paliwo za 5 zł mi wystarczy, żebym się poczuł trochę lepiej niż za PiSu.


Ty, balon, ale nie udawaj greka. Akurat twoje konto to idealny przykład użytkownika z dużą wagą, który jest posłem. Ponad rok i non
  • Odpowiedz
  • 15
Jeśli partia na którą głosowałeś nie ma nic sensownego do zaproponowania poza "#!$%@?ć PiS"


@Kopyto96: człowieku, my chcemy rozliczeń pisowców i to ma być motyw przewodni całej tej kadencji rządu. Wyplenić szkodniki, a dopiero potem zająć się ogródkiem
  • Odpowiedz
Żeby oni jeszcze jakoś sensownie w ten PiS uderzyli, ale na razie im się nic nie udaje poza robieniem szumu.


@Kopyto96: skoro tylko robią szum to dlaczego cała konfederacja kwicze w obronie pissowców głośniej od samych pissowców?
  • Odpowiedz
@Ogau: xD No to się nie doczekasz ani tego, ani tego.

A wiesz co? Wołaj jak już rozliczą tych PiSowców. I wklej screena z moich wypowiedzi. Dawaj, zaorasz mnie :D
  • Odpowiedz
bo jednak ten Pis jest j----y?


@wladca_kurczakow: ja bym to bardzo chciałbym wiedzieć JAK i GDZIE ten pis jest j----y, bo jak na razie to j----i są tylko wyborcy koalicji, ale wy to najwyraźniej lubicie. Mija prawie rok i poza groźnymi filmami Giertycha, wesołymi śpiewkami i fajnymi twitami nie dzieje się z pisiorami k---a nic.

Ja byłem sceptyczny jak sobie cały wykop trzepał, zę nie ma szans by sasiny, obajtki oddały wszystkie pieniadze z wlasnej kieszeni apotem po 30 latach pierdla mialy komornika do końca życia. Nawet się nie łudziłem, że to więzienie będzie. I co? GDZIE JEST to wielkie "j-----e pisu"? Aresztowano tamtych dwóch pajaców z wyroku sprzed niemal dekady, wiedząc, że długopis ich od razu zwolni, a oni s-------ą do
  • Odpowiedz
Wołaj jak już rozliczą tych PiSowców. I


@Kopyto96: wołam. Kamiński i Wąsik już dostali po dupie, ale obrońca przestępców z pałacu prezydenckiego ich wyciągnął
  • Odpowiedz
@Kopyto96
z tych juz zrealizowanych:
- podwyżki dla nauczycieli
- znormalizowanie stosunkow miedzynarodowych
- skasowanie programu Pajeet+ które ulatwiało sprowadzanie kolorowych z krajow trzeciego świata dla korporacji pokroju Uber/Bolt
- wprowadzenie wymaganego prawo jazdy (1/3 ludów koczowniczych z uberów poleciało w dupu)
  • Odpowiedz