Wpis z mikrobloga

Kiedyś nie wiedziałem jak to możliwe żeby będąc młodym pracować kilka lat na magazynie czy w innej prostej pracy tego typu, a od jakiegoś czasu mam takiego brainfoga że dramat.

Nie wiem czy to od depresji, chorób które mam czy leków psychiatrycznych albo używek.
Do tego bóle głowy.

Gdyby nie to że mam pracę umysłową uzyskaną jak jeszcze było lepiej to nie miałbym szansy na rozmowie rekrutacyjnej bo jestem jak lekko upośledzony.

Może mi się poprawi ale jakbym teraz stracił pracę to chyba albo bezrobocie albo bezmyślna praca na produkcji
#pracbaza #zdrowie #depresja
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@przegrywam_przez_miasto: ja mam na odwrót, brainfog od zawsze wiec tylko gownoprace, brak wykształcenia, magazyny itp Ostatnio mi się poprawiło, ale mam 28 lat i same gowno prace na koncie, wykształcenie średnie ogólne, bardzo dobry angielski. Jak wysyłam gdzie cv to nawet do mnie nie dzwonią ehh
  • Odpowiedz
@tos-1_buratino właśnie nie mam jakoś siedzącego bo w sumie w pracy mało robię ciągle chodzę po biurze tam i z powrotem albo coś w serwerowni grzebie.

A w weekend teraz w lecie to ciągle coś przy domu robię tylko to i tak nic nie zmienia żebym się jakoś lepiej czuł w poniedziałek po aktywnym weekendzie
  • Odpowiedz
@JanTadeusz: weź już się schowaj z tymi teoriami spiskowymi

@przegywam_przez_miasto To może być od leków na depresję. Miałam coś takiego za każdym razem jak odstawiałam. Trzeba zmienić leki, a jak odstawiłeś to niestety albo przeczekać, albo np. brać jakąś minimalną dawkę.
  • Odpowiedz