Wpis z mikrobloga

@badreligion66 nie wiem o co chodzi, ale jeśli faktycznie, chciał obcinać fundusze SP to jednak hipokryzja i lansowanie się na śmierci strażaków. Do tego to ostatnie zdanie takie pod publiczkę, że rodziny będą objęte opieką. W ten zawód śmierć jest wpisana w zagrożenie i ochrona rodzin działa raczej systemowo, a nie, bo pan polityk, dobry ojciec tak się zlituje.
  • Odpowiedz
@Wloczykij2 chodzi o wozy dla OSP w wypizdziejewie dolnym na Podkarpaciu i innych bastionach pisu. Państwówka od poprzedniej władzy miała g---o dostać i g---o dostała a niespodziewanie PO dostało się do władzy i wyrównali pensje stażystom PSP do tych wojskowych. Więc nie widzę tu lansu, obie władze mają trochę w dupie straż ale jeśli chodzi o to kto bardziej miał ich w dupie ale się lansował to zdecydowanie PiS, bo wspierał
  • Odpowiedz
nie wiem o co chodzi, ale jeśli faktycznie, chciał obcinać fundusze SP to jednak hipokryzja i lansowanie się na śmierci strażaków.


@Wloczykij2: Nie chciał. Kontekst jest taki, że PiSiorki rozdawały papierowe czeki na wozy strażackie w swoich okręgach wyborczych, przeznaczając na to nielegalnie środki z Funduszu Sprawiedliwości. I PiSiory insynuują, że każdy kto temat wyciąga nie chce wozów dla straży. Kompletna abstrakcja.
  • Odpowiedz
@badreligion66: Tak kr*wa, nowoczesny wóz strażacki uratuje strażaka podczas rekonesansu w zadymionej piwnicy. Pisowce zawsze były hienami żerujacymi na grobach, ale kiedy myslałem że 10 lat temu przekraczali wszelkie granice, to oni już ją przesuneli w punkt który w głowie sie nie mieści.
  • Odpowiedz