Wpis z mikrobloga

To są nieuki xD 2 na 90 inwestorów to Rosjanie, zaskoczę was, Rosjanie i Rosyjscy oligarchowie mają też udziały w Facebooku, Apple, Amazonie, Microsoft i innych topowych amerykańskich, polskich firmach bezpośrednio lub pośrednio przez fundusze, firmy jak BlackRock, Vanguard.

Już widze te nagłówki ,,ROSYJSCY OLIGARCHOWIE SPONSORAMI INSTAGRAMA" xD

Łykacie fejki jak nie moge

#elonmusk #wojna #ukraina #rosja #twitter #afera
Antybuka - To są nieuki xD 2 na 90 inwestorów to Rosjanie, zaskoczę was, Rosjanie i R...

źródło: ja pierdole, nieuki

Pobierz
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@tomekruslan

@Antybuka ale są ci ruscy czy ich nie ma? Piszesz o fejku. Są czy ich nie ma?


@tomekruslan Jezus, jak ja zadroszcze takiego prostego myślenia, jak chłop ma wsi w PRL.
Odpowiedź: są! Przecież to kurva OP napisał, że są, tylko skandal taki chcieliście, jakby tam była większość ruskich!
Idąc twoim tokiem myślenia, jak kilka osób z lgbt kogoś oktadnie to znaczy, że wszyscy są złodziejami. No powiedz
  • Odpowiedz
Główna narracja obrony Muska to również jest olbrzymia manipulacja.

Gość nie jest święty. Król neuropy 2lata temu obstawił opurnistycznie Trumpa i zmienił poglądy bo tak mu się opłaca. Algorytmy Twittera teraz są bardzo popularne wśród prawicy ale jak Musk zgodnie z zasadą wahadła wróci na lewicę będziecie znów płakać.

Co do spinu powtarzanego przez zwolenników Muska:

1.
  • Odpowiedz
Musk zmienia sojusze co 4 lata. Zależy co się opłaci. @Dietetyq


@Raa_V: a w to to na pewno nie wątpię - tak jak napisałeś, święty to on nie jest jak żaden z bogaczy i na pewno nie ma co się w nim ślepo zakochiwać
  • Odpowiedz
@Raa_V co to za wysryw człowieku? Trzeba być totalnym ignorantem, żeby nie powiedzieć imbecylem, żeby myśleć, że ruscy oligarchowie zniknęli ze świata wielkich pieniędzy i władzy. Usa nadal handluje z ruskimi i co? Izrael niemal oficjalnie popiera ruskich i chyba żadnych sankcji wobec nich nie wnieśli i co? Jedziesz po Żydach?
Przecież z muskiem chodzi o jedno, chłop jako tako "walczy" o wolność słowa, a to lewactwu strasznie nie na rękę,
  • Odpowiedz
@uriel_ck: To, że z czymś się nie zgadzasz, nie znaczy, że jest kłamstwem lub błędem. Nie wiem o co ci chodzi z Wy, pisze za soebie. Nie rozumiem czemu używasz chwytów erystycznych. To wykop a nie główna debata o złote kalesony. Warto spojrzeć na pewne kwestie obiektywnie, opierając się na faktach, a nie emocjach.

Po pierwsze, obecność rosyjskich oligarchów wśród inwestorów firmy X budzi uzasadnione obawy. Nie chodzi tu o to, ilu ich jest, ale o kontekst polityczny i ryzyka związane z ich udziałem. Oligarchowie ci często mają bliskie powiązania z rosyjskim rządem, co niesie za sobą konsekwencje polityczne, prawne i reputacyjne, zarówno dla firmy, jak i jej użytkowników.

Po drugie, argumenty dotyczące handlu USA z Rosją czy wsparcia Rosji przez Izrael są nierównoważne wobec kwestii inwestycji oligarchów w firmie X. Relacje dyplomatyczne to zupełnie inna sfera niż prywatne inwestycje osób związanych z reżimem. Warto odróżniać te dwa konteksty, zamiast mieszać je w jedną
  • Odpowiedz