Wpis z mikrobloga

#raportzpanstwasrodka #azjalife Najszczerszy youtuber w Kambodzy znowu wspomniał o zarobkach i co robi poza streamowaniem. Podejrzewam, że tu są trzy kłamstwa, a i czwarte by się znalazło, że pewnie nawet nie pomaga tej Paydi. A potem zdziwiony Maniek, że taki autentyczny twórca, a taka mała oglądalność filmów. Coś gdzieś coś, trochę tu.
AzjatyckiDlugMenela - #raportzpanstwasrodka #azjalife Najszczerszy youtuber w Kambodz...
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AzjatyckiDlugMenela: wcześniej wchodziłem tam ale chłop chce wszystko monetyzowac i ciągle o kasie. A ci widzowie jego to tzw "klub samotnych serc" piszą między sobą a dzban Maniek to czyta. Jak mu napisałem że może coś innego w końcu zrobi na live niż czytanie komentarzy 3h to odpowiedział " A CO JA MOGE INNEGO ROBIC" i siedział zmarszczony
  • Odpowiedz
@AzjatyckiDlugMenela: On nie ma żadnego dochodu, więc nie ma z czego utrzymywać PajDi. Ta jej woda to tylko taka pasja, a głównie to utrzymują ich rodzice PajDi. I dlatego go nienawidzą, bo gardzą kryminalistą, który nawet kobiety nie potrafi utrzymać, sprytnie ją omamił, gdyby nie ona i jej rodzina to on tam by zginął, typ który na 4 swoich dzieci nawet złotówki nie daje, gardzę takimi menelami.
  • Odpowiedz
ba cos


@Nightshift_: On nigdy tam nie pojedzie i nie nagra tam nic, to tylko gadka pod ameby, by pokazać, że nie ma kosy z rodziną PaJdi. Zresztą ten mitoman wiele gada a nic nie robi oprócz pierdzenia w krzesło.
  • Odpowiedz
@wariat-z-choroszczy: Wiesz, rodzina Pajdi go utrzymuje to nie musi nic robic, a kanał to jest głównie do live by wyrywać po 2-3 stówki dziennie w miesiącu mu starczy na burboniki. A kasuje ten licznik by ktoś kto wejdzie nie widział że ma jakieś wpłaty i ile, a i też by mu nie wyliczali ile zgarnął. Jak widzi że mu live idzie, że wpłacają kasę wtedy puszcza muzykę by miec pretekst
  • Odpowiedz
@darth_invader: Będę mniej wrzucał Mańka, bo rzeczywiście poziom niżej od Muminów. Ale zawsze będę używał mańkowego tagu, żeby inni śmiało sobie blokowali by już nie widzieć jego twarzy. Tag się przyda, a może ktoś sobie za pół roku przypomni, że był taki Maniek, co u niego, czy już może wylądował na ulicy, czy tylko zmienił kraj żebrania itp, to łatwo po tagu odnajdzie.
  • Odpowiedz