Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Coraz bardziej mam w dup*e matkę która z egoizmu zrobiła nas troje, z egoizmu bo w PRL sama była gołodupcem i zrobiła dzieci żeby dostać mieszkanie, i rzeczywiście jej się udało, dostała je trochę szybciej niż inni. Tylko że z uwagi na swoją chorobę psychiczną to jest osoba która nigdy nie powinna mieć dzieci, ona nie powinna mieć nawet psa pod opieką. Oczywiście ojciec uciekł od psycholki, więc wychowałem się w piekle braku ojca i zaburzonej matki. W ogóle widzę że w rodzinie powtarza się taki schemat - zrób troje-pięcioro dzieci, bądź dziadem i z dzieci też rób dziadów, wykop bachory z domu, a na starość i tak przyjdą podać ci szklankę wody "bo to matka". Tak się dzieje życia cud.

#przegryw #przegrywpo30tce #polskiedomy



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mirko_anonim: Dziwi mnie, ze ziejesz nienawiscia do matki a ojca, ktorybzostawil dzieci z psycholka usprawiedliwiasz.
Jak wasz ojciec bylby co wart to jak mogl zostawic troje dzieci z psycholką? Chyba jeszcze wiekszy wariat.
Zero zamartwiania sie co psycholka zrobi z jego dziecmi tylko was zostawil. Jak dla knie to on brzmi 100 razy bardziej psychicznie niz matka, ktora zajmowala sie na ile umiala, moze niewystarczajaco, moze zle was pewnych rzeczy
  • Odpowiedz
A co jak baba mówi że to jej dzieci i chłopu wara od nich?


@mirko_anonim: Normalny chlop walczy o dzieci i mu na nich zależy. Jak was zostawił i nie próbował się kontaktować ani wychowywać to widać mu to pasowało.
Dzwonił czy próbował się chociaż spotkać na urodziny, świeta, komunię, bierzmowanie? Jak nie to miał was w głebokiej dupie - mieć na swoje dzieci tak wyrąbane to jest objaw jakiejś
  • Odpowiedz