Wpis z mikrobloga

Sprytny jest ten Krzysiu Stanowski. Udało mu się wkręcić średnio rozgarniętego Stonogę w jego pranka i teraz trudno mu zarzucić że jest kryptopisowcem. Nie zmienia to jednak faktu, że Ksysio nim jest. Dziwnym trafem na jego kanale przeważają filmy krytykujące tylko 'usmiechniętą" koalicję, ale afery PiSu są bądź pomijane bądź umniejszane, czego moim ulubionym przykładem jest "nieważne kto rządził" (xd), Otóż bardzo ważne Krzysiu, bo jak się będzie tak pisowcom odpuszczać, to wrócą oni ze zdwojoną siłą i jeszcze bardziej dokręcą śrubę. Poza tym, jak ci ktoś w mordę da, to powiesz "nie ważne kto mi p-----------ł..."?

Ale niestety, po akcji ze Stonogą, Mariusze z Brighton będą ślepo zapatrzeni w pożal się Boże "obiektywnego" Stanowskiego. Podejrzewam, że Stanowski robiąc tego pranka, wcale nie udawał, a wręcz mówił na głos to co naprawdę myśli. Mam nadzieję, że Stonoga naprawdę kupi te akcje kanału zero i zobaczymy jeszcze najwiekszy plot twist w historii internetu.

#kanalzero #pis #po #polityka
metjumakk - Sprytny jest ten Krzysiu Stanowski. Udało mu się wkręcić średnio rozgarni...

źródło: temp_file8970333484680894619

Pobierz
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@metjumakk: no szok, dlaczego on nie jedzie po pisie cały czas? Przecież pis jest u wł-
a nie, czekaj. uśmiechnięta koalicja jest teraz u władzy i to jej należy w pierwszej kolejności patrzeć na skorumpowane, brudne łapska xD
  • Odpowiedz
Mam nadzieję, że Stonoga naprawdę kupi te akcje kanału zero i zobaczymy jeszcze najwiekszy plot twist w historii internetu.


@metjumakk: Tak tak, kupi akcje zakolaka zaraz po tym jak się zeszcza w pory, a później wytarza się we własnych szczochach xD
  • Odpowiedz
@metjumakk: Nigdy seksu, nigdy całowania, nigdy macania, nigdy przytulania, nigdy za rękę, staż kołchozowy ponad 3 lata, staż na neecie 7 lat i zbliżający się 30 lvl. Barwny ten mój życiorys.
#przegryw
Krzysiu to Krzysiu tamto a sam jesteś nie ogarnięty nie potrafisz swojego życia ułożyć a innych umoralniasz
  • Odpowiedz
  • 0
@Zwiedzam ty wiesz typie że to nie był mój wpis XDD, nie przypisuj mi cudzych słów, bo to mega słabe jest, ale czego się spodziewać po takim wykopku jak ty xDD
  • Odpowiedz