Wpis z mikrobloga

@Poszukiwacz_: jest spoko dla każdego ale ja czytając go ostatnio 2gi raz miałem wrażenie, że był pisany dla dzieci :) zupełnie inaczej niż Władca pierścieni. A i przypomniała mi się książka, którą czytałem za małolata i mnie mega zachwyciła: Chłopcy z placu broni. Tylko nie wiem jak to dla 6latka by pasowało.
  • Odpowiedz
@Poszukiwacz_: eragon? czemu nie. całkiem fajna książka, mały 10 lat będzie mega wciągnięty, a młodszy.. on pewnie i tak będzie zadowolony bo to fantastyka :)
  • Odpowiedz
@Poszukiwacz_: Opowiadania Tolkiena, Pan Samochodzik no i polska fantastyka dla dzieci i młodzieży np. Wielka, większa i największa, to o tym niebieskim koraliku, zapomniałem tytułu :), Mały Książę.
  • Odpowiedz
@dziabarakus: Miałam jakieś 12 lat, poszłam do biblioteki wypożyczyć Władcę i pani mi powiedziała, że jeszcze będę miała czas na takie książki i kazała sobie poszukać czegoś innego :C
  • Odpowiedz
@dziabarakus: Obraziłam się i wypożyczyłam w drugiej ;P Chciałabym mieć znów tyle czasu na pożeranie książek ;/ Pamiętam w podstawówce i gimnazjum 150-200~ w roku szkolnym :C W technikum prawie przestałam, a teraz przy pracy i domu na głowie, czasu na poczytanie nie mam prawie wcale :<
  • Odpowiedz
@aryss: Ja najczęściej w szkole książki w nagrodę dostawałam na koniec roku :) Teraz wypożyczyłam 3 na miesiąc i przeczytałam do tej pory dwie a czas mam do środy ;/ Przez święta nadrobię :)

Co do Tomka to czytałam kilka razy całość :) Szkoda, że nie wyszło wszystko tak jak miało :C
  • Odpowiedz
@Ranfun: W bilbiotece to ja nie bylem chyba z 10 lat :D Teraz to przewaznie sępienie od znajomych albo kupno a co do Tomka to ja osobiscie tez wiekszosc ksiazek po kilka razy oprocz Faraonow ktore tak naprawde mnie zanudzily i chyba tylko 1 raz przemeczylem. A ilosc czytan 1 ksiazki to chyba dzierzy u mnie Tajemnicza wyspa ktora conajmniej kilkanascie razy ale najpewniej > 30 czytalem :D
  • Odpowiedz
@aryss: Tajemnicza wyspa <33 Kochałam ją :) Panie w bibliotece za każdym razem się pytały, czy pamiętam, że czytałam ją już kilkanaście razy xD

W tej chwili czytam serię "Ulysses Moore" :) Zauważyłam w miejskiej a pamiętam, że w gimnazjum przeczytałam tylko kilka części bo nie było :3
  • Odpowiedz