Wpis z mikrobloga

#ukraina #wojna #rosja

Słuchajcie miałem wypadek samochodowy i zapadłem w śpiączke na rok

Czy Prigożyn zdobył już moskwę? podobno miał być koniec rosjii i upadek Putina bo armia Wagnera miała atakować kreml i obalić Władimira Władimirowicza Putina i zdobyć rosję i ją zniszczyć sromotnie.

Czy zgodnie z przewidywaniami tagu #ukraina Rosja została zniszczona?

Regulamin odpisywania pod tym wpisem

iluvmypickle - #ukraina #wojna #rosja

Słuchajcie miałem wypadek samochodowy i zapadł...

źródło: putin-swaggering

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@InnyWymiar90 nie będę pozwalał na ratio januszowymi tekstami typu "SASZKA Nie ZeSRAJ Sie hEhEheHeh" tylko dlatego że jacyś debile się zlecą to plusować. Zwyczajnie dbam o jakość i inteligencję odpowiedzi, o ile na tagu #ukraina można o czymś takim jak inteligencja powiedzieć

więc wyluzuj bo jeszcze pod wpływem emocji zrobisz sobie krzywdę
iluvmypickle - @InnyWymiar90 nie będę pozwalał na ratio januszowymi tekstami typu "SA...

źródło: 40f

Pobierz
  • Odpowiedz
@iluvmypickle po krótkim researchu twojego profilu widać w którą stronę skręcasz, gdybym napisała "ukry to leszecze hyhyy" to pewnie byś dał +1 więc nie mów mi tu o jakość wypowiedzi

więc wyluzuj bo jeszcze pod wpływem emocji zrobisz sobie krzywdę
Ja się nie spinam w porównaniu do twojego śmiesznego (twoim zdaniem) wpisu
  • Odpowiedz
@iluvmypickle: prigożyn to była #!$%@? a ten jego śmieszny pochód na Moskwę był wszystkim ale na pewno nie próbą poważnego zamachu stanu . Spokojnie. Z upadkiem rosji jest o tyle dobra sytuacja że on już nastąpił :* a czy się będzie ten twór rozkładał rok czy 5 to już jedynie ilość kolejnych martwych Rosjan będzie mniejsza lub wieksza.
  • Odpowiedz
  • 0
@InnyWymiar90: Ja nigdzie nie skręcam - nigdy nie przepadałem ani za Ruskimi ani za Ukraińcami

Tylko że ja tu obecności ruskich trolli nie widzę, może co jakiś czas ale to od razu można wyłapać i dać na czarną

A ukrofile to gorzej jak zwierzęta, bo zwierzęta nie srają do swojego gniazda którym w tym przypadku jest wykop.pl
Cały czas spam z jakimiś flagami, fake znaleziska na temat końca wojny, 3 dniowa operacja i inne nieśmieszne powiedzenie które od 2 lat zatruwają internet. Nie ma sensu śledzić tej wojny bo to jeden wielki
  • Odpowiedz
  • 0
@Rabe2137: ja aktualnie widzę to tak że sankcje działały na początku - aktualnie Rosja i Rosjanie zdążyli się przyzwyczaić więc nie ma mowy o żadnym upadku Obie strony są już zmęczone i wojna skończy się negocjacjami i wróci biznes as usual. Za duży rynek żeby europa oddała go np. Chińczykom
  • Odpowiedz
@iluvmypickle

Tylko że ja tu obecności ruskich trolli nie widzę, może co jakiś czas ale to od razu można wyłapać i dać na czarną


Właśnie, że jest i to bardzo dużo, jeśli tego ich nie wyłapujesz to jest coś słabo z Tobą
I wiem, że na pierwszy rzut oka mogę być w twoim mniemaniu lewakiem, bo mam inną orientację czy co tam sobie myślisz. I tutaj Cliffhanger pluje na lewactwo wszystkimi
  • Odpowiedz