Wpis z mikrobloga

https://wykop.pl/link/7523547/faszystowskie-symbole-upa-we-wroclawiu-policja-szuka-tych-mezczyzn

Aleeee było zesranie #ukroboty z powodu nabazgrania #banderowskaszmata na wrocławskich budynkach.

Konfederaci, ruskie trolle, kibole, rosyjska agentura - kto miał tego nie zrobić?! Prowokacja, chcom zniszczyć polsko-ukropską przyjaźń! xD

Byle tylko nie przyjąć najprostszego wyjaśnienia, że do "małej ukraininy" - Wrocławia, zjechało się 100 000 tych banderowskich przybłędów i to pewnie któraś z nich.

I co? Dziś policja publikuje zdjęcia dwóch ukraińskich smarkaczy-wandali co zniszczyli elewację swoją nazistowską symboliką xD

#ukraina
Mentis_capta - https://wykop.pl/link/7523547/faszystowskie-symbole-upa-we-wroclawiu-p...

źródło: NjZmYTc3YQs7Dy9nTEhsHnhXez0KEWJIL09jdkwEdl4iQj89D1Y8DyoCdzMRRj4LLR13JA8cLxozQi9lTFcnGSoBOC1MViMIPwl2MlIKfghsXGt5VgAoD3dZajYCHnZfP1p0Y1cKelxsCzhjVAsvSCc

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 10
@Bad_Sector:
No a kto? Sądzisz że wśród polskich gimbusów znajomość ukraińskich bukw jest powszechna?

Nauczenie się pisania literami drukowanymi tego alfabetu to jak uczenie się go po raz drugi, nawet gdy ci się wydaje, że pismo odręczne potrafisz, kto się uczył, ten wie - żaden polski gimbus-graficiarz nie jest w stanie tego opanować.
Mentiscapta - @BadSector: 
No a kto? Sądzisz że wśród polskich gimbusów znajomość ukr...

źródło: 66c84849ed62a_o_full

Pobierz
  • Odpowiedz
@kontrowersje: Nie osądzam, kto to napisał, bo nikogo nie złapano za rękę, ale tak na zdrowy rozsądek, poważnie uważasz, że przy mazaniu sprayem po ścianie, takie różnice w zapisie liter można uznać za dowód na to, że ktoś nie umie pisać po ukraińsku? Sorry, ale to bzdura jest xD
  • Odpowiedz
  • 2
@maradero:
"Analiza" - hue, hue, nie rozmieszaj mnie.

Pajace nie rozróżniają nawet jak wyglądają bukwy drukowane pisane ręcznie od pisma odręcznego i im się wydaje że coś jest nie tak.

A wyglądają dokładnie tak jak trzeba. Ale skąd mają to wiedzieć jak są niewykształconymi głąbami?
  • Odpowiedz
@Mentis_capta: jak studiowałem we Wrocławiu te 10 lat temu, to spoko byli ci Ukraincy na PWr, a na UWr jakie fajne koleżanki. Nie wiem, co oni cię tak skrzywdzili, żeby nazywać i h "banderowskimi przybłędami", ale nawet nie będę tracił czasu na zgłaszanie tego do @Moderacja, bo do ksenofobów twojego pokroju nie przemówię.
  • Odpowiedz