Wpis z mikrobloga

Dziwne jest to że w dzisiejszych czasach główny atut dziewczyny to to że nie jest gruba, kiedyś liczyła się uroda, charakter, a dzisiaj żeby po prostu nie była knurzycą. Rynek świń w------o w kosmos jeśli o to chodzi bo nawet te grube laski szukają przeciętniaka i nie są zainteresowane innymi grubasami. HAH ja jestem jak patyk i jak sobie pomysle ze mam chodzić z dwa razy cięższą laską to wolę być dalej prawiczkiem w wieku 24 lat.
#przegryw #grubaimanlet #p0lka
kingztekk - Dziwne jest to że w dzisiejszych czasach główny atut dziewczyny to to że ...

źródło: GQMvlcRagAAYrwx

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kingztekk: Wojtek Sawicki zepsuł rynek. Teraz się rozwodzi i podobno kolejną fajną pannę z rynku zabierze. Stąd jak masz kobietę co waży 10 kg mniej niż nasza waga rano na wadze jest dobrze;) Ogólnie jakbyś trafił 6 w lotto poprawiłbyś swój żywot! Tylko weź traf i pytanie, czy okażesz się patriotą i nie wejdziesz w temat egzotyczny taki jak tomasz gie np. Bogol dziedzic. Tu masz jego traf jak garaż
  • Odpowiedz
@kingztekk: nie znasz rynku matrymonialnego młody, nawet grube laski mają tylu spermiarzy w koło że Ci się w glowie nie mieści, mam znajomą która ma spokojnie z 30kg nadwagi(ma ksywe kulka) i mi kiedyś mówiła że faceta sobie znaleźć nie może bo faceci myślą tylko o jednym i jej falusy wysyłają,kijem byś nie tknął jej uwierz mi, kilka lat temu spotykałem się z kobietą która miała nadwage i było to
  • Odpowiedz
przecież ten problem wymyśliły sobie jakieś przegrywy xD


@dr_papieros: absolutnie się mylisz. Ostatnie dane GUS pokazały że w Polsce brakuje 300tys kobiet w wieku 18-40 lat. Czyli w wieku gdzie ludzie łączą się w pary i wychowują dzieci.
Co z tego że kobiet ogułem jest więcej jak jest ich więcej ale od 70 lat do 100.
  • Odpowiedz
@kingztekk: albo kiedyś , chyba z 5 lat temu to było, byłem na bilardzie z dwiema znajomymi (jedna z nich na wesele mnie zaprosiła to wypadałoby się spotkać i pogadać) i przy piwku jedna do drugiej pokazywały sobie chłopaków którzy do nich podbijają i one wyśmiewały tych gości że co oni se myślą i wogółe beke miały a jedna i druga z nadwagą i nie jakieś piękności:D
  • Odpowiedz
@kingztekk wnioskuje po twoich wpisach i jak uległeś modzie na wypoku używać słów juleczki, p0lki i normictwo. Dorosły emocjonalnie to ty nie jesteś i szkoda by było jakiejś biednej dziewczyny dla ciebie. Sam ten wpis świadczy o tym że wpadłeś w bańkę tego co piszą przegrywy. Jeśli to prawda że masz 24lata i wiedzę o związkach czerpiesz z wpisów na wypoku to już jesteś toksycznym przegrańcem.
  • Odpowiedz