Wpis z mikrobloga

Przecież to kompletny dzban, który wyciągał jakieś skrajne sytuacje i uznawał je na normę. Gdyby jeszcze tworzył content stricte satyryczny to ok, ale on w zasadzie stworzył altrightową szczujnię i wszędzie doszukiwał się złych lewaków i złych kobiet.
  • Odpowiedz
@maciej-wlos dokładnie- mogę się z typem niezgadzać, ba- mogę go nawet nie szanować, ale do upadłego będę bronił jego wolności słowa i nietykalności cielesnej (òóˇ)
  • Odpowiedz
@TTedbundYY XD ten typ to dzban a jego poglądy pokrywają się z poglądami wykopków przegrywow. Dlatego tutaj taka solidarność spierdoxów.
Szkoda że przegrywy nie były takie milutkie jak szarpanki wyzywał kobiety i obrażał normalnych ludzi
  • Odpowiedz
@KRZYSZTOF_DZONG_UN: Podobnie jak u mnie, gość czasami gada takie głupoty że ziemniaki w piwnicy gniją i często jest bardziej skrajny w swoich poglądach, lub celowo nagrywa coś aby tak wyglądało. ale ma mocne doświadczenia związkowe z którym w jakimś stopniu potrafię się utożsamić i potrafi wyciągnąć z tego bardzo dobre wnioski i szkoda, że w tym kierunku nie poszedł jego kanał bo tych filmów było raptem kilka. a tak jak
  • Odpowiedz