Wpis z mikrobloga

Nieźle, tego to się nie spodziewałem.

Widać ukropy chcą jeszcze poza wojną z rosją, wojnę domową na tle religijnym.

PS. Dziwne, że werchowna rada znajduje czas na takie ustawy, ponoć teraz wojna jest i nie ma czasu na głupoty.

Typu zezwolenie Polakom na pochówki swoich pomordowanych w rzezi wołyńskiej braci.

#ukraina
Mentis_capta - Nieźle, tego to się nie spodziewałem. 

Widać ukropy chcą jeszcze poza...
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Mentis_capta: Tak, teraz szybko Wołyń, gdy każdy to ma w dupie, bo akurat jest wojna. Idealny sposób, by nic nie osiągnąć.
Likwidacja kacapskiej agentury pod płaszczykiem religii na duży plus, nie obracaj kota ogonem, kacapku.
  • Odpowiedz
Lol xD Akurat eliminacja agentury to dość ważna rzecz w czasie wojny - i tak późno pozbyli się sekty KGB-owca Gundiajewa (ps. patriarcha Cyryl). Moskiewskie prawosławie to niemal jawna agentura Kremla.
  • Odpowiedz
@Mentis_capta: spodziewaliście się wania, nie kłam, od wybuchu wojny wycofaliście z Ukrainy 30% duchownych obrządku moskiewskiego bo byli zagożeni dekonspiracją. Wasza cerkiew to przybudówka GRU.
I żadnej wojny domowej nie ma, to logiczny etap dekacapizacji.

Wojna domowa to byłaby jakby braun sołowiowa gaśnicą potraktował
  • Odpowiedz
  • 71
@Mentis_capta wojna domowa na tle religijnym? O czym ty mówisz? Poczytaj sobie skąd się wziął kościół prawosławny (podpowiem - nie z Rosji). To Rosja ma się tym martwić, patriarchę Cyryla mają ukraińcy w dupach a kolebka ich religii znajduje się na Ukrainie i żadne dekrety Putina tego nie zmieniły :)
  • Odpowiedz
  • 0
@Przemko1976:

Ty byś nawet nie srął jakby była wojna , nie było by czasu.... ale zaraz w sumie to u was i tak się sra w krzakach , to uciekając byś ogarnął klocka za płotem


Co ty ukraincu, do mnie pie**isz? Naucz się najpierw miejscowego języka jak chcesz zabierać głos.
  • Odpowiedz
@Mentis_capta: Ale ty dzbanuszku kochany nie rozumiesz, że celem polityki nie jest darcie japy dla samego darcia japy, tylko osiągnięcie jakiegoś konkretnego celu.
Ponoć prawaczki chcą, by Ukraińcy żałowali za Wołyń i przepraszali.
Jednocześnie próbujecie ten temat zamknąć akurat gdy nikogo na Ukrainie to nie zainteresuje.
Niskie IQ, czy instrukcje z kacapstanu? W sumie to stawiam na oba.
  • Odpowiedz
@Pantokrator: Daj spokój i mu nie odpisuj, przecież to troll. Nawet ruskie boty nie wymyśliłyby takiej głupoty ja "wojna domowa na tle religijnym" na Ukrainie.
  • Odpowiedz
PS. Dziwne, że werchowna rada znajduje czas na takie ustawy, ponoć teraz wojna jest i nie ma czasu na głupoty.


@Mentis_capta: kacapska cerkiew brała czynny udział w napaści na Ukrainę, Parafianowicz wspominał gdzieś kiedyś że w pierwszych godzinach i dniach gdy dywersanci szaleli w Kijowie to wypełźli z moskalskich cerkwi właśnie, gdzie się gromadzili i składowali b--ń. Już pomijając całą ich wcześniejszą i późniejszą działaność. Nie ma w tym nic
  • Odpowiedz