Wpis z mikrobloga

Siema Mirasy. Jakie słuchaweczki dokanałowe do 1500zł? Przez ostatnie +/-10 miesięcy korzystałem z BOSE QuietComfort Earbuds II ale niestety zgubiłem. I o ile z jakości dźwięku jak i ANC byłem zadowolony i bym kupił je ponownie, tak miały kilka irytujących cech jak chociażby aplikacja, dość częste problemy z parowaniem po wyjęciu z etui przez co trzeba było je resetować itp. Dlatego mimo zadowolenia rozważam jednak coś innego. Bardzo mocno promowane są wszędzie SONY WF-1000XM5, nad którymi się zastanawiam. Też mam opcję poczekania na GOOGLE Pixel Buds Pro 2 i wzięcia ich "za darmo" ze środków, które tam mam.

#sluchawki #sluchawkidokanalowe #sluchawkidouszne #audiofile #muzyka #dzwiek
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kaszkin jak można zgubić słuchawki? Czy w ogóle telefon, dowód, albo jakakolwiek wartościowa rzecz? Mam 35 lat - NIGDY w życiu nie zgubiłam żadnej cennej rzeczy. A jeździ się pod namioty, na festiwale, w różne miejsca. A ty chcesz kupić słuchawki za 1,5k jak nie umiesz pilnować swojego dobytku xD
  • Odpowiedz
  • 1
@Alzena: szczerze mówiąc to nie mam pojęcia. Nie mam nic na swoje usprawiedliwienie. XD Nic do tej pory w życiu jeszcze nie zgubiłem i słuchawki są ostatnią rzeczą, o której bym pomyślał, że zgubię. Nawet nie chodzi o samą kwotę, ale o fakt, że ja w każdej wolnej chwili słucham muzyczki czy podcastów, więc słuchawki zawsze są takim moim oczkiem w głowie, zawsze sprawdzam czy je mam. No ale cóż,
  • Odpowiedz