Wpis z mikrobloga

#p0lka #logikarozowychpaskow #studbaza #mokebe #blackpill #zwiazki #imigranci #s--s #ciekawostki #polska #krakow

W czasie studiów, gdy mieszkałem w akademiku mieszkał tam także czarnoskóry chłopak z Kamerunu, który miał koszulkę z takim napisem, jak gościu ze zdjęcia. Obracał polskie studentki. Często próbował je podrywać w kuchni, która była wspólnym miejscem. Nie wszystkim dziewczynom podobały się te jego zaloty.

Ciekawe czy został w Polsce po studiach?
Kopytnik_1 - #p0lka #logikarozowychpaskow #studbaza #mokebe #blackpill #zwiazki #imig...

źródło: temp_file5567599045884984470

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kopytnik_1: ileż można baitować o czarnych i Polkach, weźcie zmieńcie repertuar bo to się nudne robi, nie wstyd wam tak baitować na siłę? Kto wam płaci za obrzydzanie Polakom polskich kobiet i destabilizację Polski?
  • Odpowiedz
  • 1
@AlienFromWenus za takie pomówienia w moim kierunku powinien być ban. Niestety ze względu na standardy moderacji nie ma na to co liczyć. Jestem mizoginem, bo opisuję historie kobiet z życia wzięte? Według pani logiki tak, zgodnie z którą, jak to powiedział pewien rabin w telewizji: "mądrzejsze jest o tym nie mówić".

Z tym opłacanym trollem też dobre. Ciekawe kto by chciał płacić za jakieś posty na Wykopie i kto miałby w
  • Odpowiedz
@Kopytnik_1: ty nam powiedz jaki masz interes w tym że tylko krytykujesz i narzekasz na Polki, nic miłego nie napiszesz tylko je oczerniasz, jedna sytuacja z twojego życia nie jest powodem by oczerniać wszystkie kobiety.
  • Odpowiedz
  • 0
@AlienFromWenus proszę udowodnić, w którym miejscu szkaluję kobiety, inaczej jest pomówienie. Czy ukazywanie historii niektórych kobiet z Polski to szkalowanie? Nic nie zmyślam, najczęściej wrzucam artykuły, albo fragmenty dyskusji Polek. Tu nic nie trzeba dodawać. Niektóre Polki same sobie wyrabiają opinię o nich.
  • Odpowiedz
@AlienFromWenus: lmao p0lki to się specjalizują w szkalowaniu polusów już od lat i przy każdej okazji, kafeteria roi się od postów tego typu od już 15 +/- lat i każdy wywiad uliczny z p0lkami przeprowadzony przez zagraniczniaków gdzie pada pytanie na temat mężczyzn kończy się pogardą ze strony kobiet xd tak wam źle że aż nie mogę się doczekać pocieszycieli z pontonów
  • Odpowiedz
@Kopytnik_1: niektórych nie - to zwuklo fakt. Ale pisanie tego w większej ilości, wykorzystując trend narzekania na pary Polko-Mokebskie który w tym tygodniu jest wyjątkowo intensywny.na wykopie świadczy o tym,.że chcesz w ten sposób dodać swoją cegiełkę do aktualnego szkalowania wszystkich kobiet na podstawie podanych przypadków kilku znanych z życia wziętych.
  • Odpowiedz
tak wam źle że aż nie mogę się doczekać pocieszycieli z pontonów

@dekogangster:

Jesteś chory xd oby ci przybysze z pontonów byli zainteresowani tobą a nie nami ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Btw
Mąż koleżanki z pracy sam stwierdził, że gdyby był kobietą to odpuściłby sobie szukanie do związku Polaka, a sam jest Polakiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz