Wpis z mikrobloga

  • 0
@tom-ek12333 no to czemus nie ladowal tomek? Ja moze 2 dni na te 8 wykorzystalem, ale do wynikow nvidii nie bedzie wiekszych wahan, nawet zapowiedz obnizki za wiele nie zmieni
  • Odpowiedz
  • 0
@maniek74: hehe wklejasz tu jakieś 1-2 tysiące złotych które straciłem na CFD, to jest naprawdę niewiele.

@golomb13 ładowałem się na grubo w nocy z niedzieli na poniedziałek w czarny poniedziałek, zarobiłem 1000 dolków i teraz siedzę w TLT (i ze 100$ do przodu).
tom-ek12333 - @maniek74: hehe wklejasz tu jakieś 1-2 tysiące złotych które straciłem ...

źródło: obraz

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 0
@tom-ek12333 widzialem to, ale to w jeden dzien kupiles i opedzlowales a pozniej jeszcze 7 dni roslo, mysle ze jeszcze chwile bedzie w gore, ale wiadomo ja mam glowe zasrana semisami wiec okaze sie za tydzien ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@tom-ek12333: Gdybym nie wyczuwał głębszej korekty lub liquidity crasha to bym pakował się w tą spółeczkę jak Rick Rule w Paladina. Rick miał dużo kapitału w spółce Paladin. Paladin spadł z dolara na 10 centów. Co zrobił Rick? Ładował jeszcze więcej. Po 4 latach Paladin był po 92 dolary.
Rick twierdzi, że oczywiście sprzedał dużo wcześniej. Jednak jaki z tego morał? - Jeżeli coś kupujesz to muszą być podstawy. Jeżeli
  • Odpowiedz
  • 0
@golomb13 Ja rozgrywałem Peninsulę Energy. Tak jak pisałem, urosło i sprzedałem bo nie chcę kolejny raz zostać bez kasy i patrzeć na spadki.

@maniek74: Masz, ale jesteś największym męczybułą tego tagu i bałeś się założyć ze mną.
tom-ek12333 - @golomb13 Ja rozgrywałem Peninsulę Energy. Tak jak pisałem, urosło i sp...

źródło: obraz

Pobierz
  • Odpowiedz