Wpis z mikrobloga

Nie wiem czy jest lepiej obrazujący p0lki mem niż "My ex girlfriend was from Poland" i do tego jaki prawdziwy. xd

Streamer idzie se ulicą w Stambule, a tu jakiś turecki seba ze starą p0lką. Nie mija 2 min, a tu chłop (na wpół żebrak) próbuje wydusić od chłopa pieniądze za jakąś goowno podróbkę i po chwili mówi, że miał "dziewczynę poland". XD
Święte słowa Poety sprzed lat "Poszłaś za cyganem. On okłamał, potem okradł. I zostawił Ciebie z brzuchem.".

Kiedyś myślałem, że to żałosne i takie rzeczy mnie obrzydzały i irytowały, a teraz poprawiają mi humor, bo mam beke i jeszcze przypominają mi, że przynajmniej tak nisko nie upadłem w życiu. xd
#p0lka #przegryw #logikarozowychpaskow
DoktorNauk - Nie wiem czy jest lepiej obrazujący p0lki mem niż "My ex girlfriend was ...
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mam beke i jeszcze przypominają mi, że przynajmniej tak nisko nie upadłem


@DoktorNauk: p0lki doprowadziły ten naród i jego reputację do upadku. Nie wiem czy jest się z czego śmiać. Bycie przedstawicielem upadłego narodu nie nosi znamion upadku?
  • Odpowiedz
@DoktorNauk:

pOlki, dziękuję za niedanie mi doopy kilka lat temu szczególnie te w UK,
Dzięki wam mam super życie.
Już po dwóch pOlkach u których prubowałem widzę że wpakował bym się w nudne, toksyczne życie, c---i małe i sflaczałe, wieczny grymas bo Chada Anglika nie upolowały a już po 30-37 lat mają, do tego bezdzietne, w tej samej robocie od lat za najniższą,
I to po studiach, i wakacje te same nudne w Polsce, tak wiem bo widzę FB i mamy
  • Odpowiedz
Kiedyś myślałem, że to żałosne i takie rzeczy mnie obrzydzały i irytowały, a teraz poprawiają mi humor


@DoktorNauk: no dobra ale chciałoby się jakby czuć dumę z kraju z którego się pochodzi. Nie wiem, zmieniłeś narodowość na jakąś inną, czy nauczyłeś się na ten problem jakoś inaczej patrzeć?
Liczebność polek w związkach z obcokrajowcami innej maści jest tak powszechna że nie da się zaprzeczyć że coś nie jest na rzeczy,
  • Odpowiedz
  • 0
@interpenetrate: Coorwa daje świadectwo sobie. Ja skupiam się na tym żeby swoją postawą godnie reprezentować siebie, moją kulturę i mój naród. Ja do swojej relacji ludźmi, kultury osobistej i postawy moralnej nie mam nic do zarzucenia.
Jeden Piłsudski czy Skłodowska przynosi Polsce więcej chwały niż 100 000 coorew przynosi hańby.
Coorwa pozostanie coorwą niezależnie od narodowości. Można wyśmiewać coorewskie zachowania, ale najważniejsze to samemu sobie nie mieć nic do zarzucenia.
  • Odpowiedz