Wpis z mikrobloga

Ja to tylko wstawię gdyby ktoś zapomniał

To jest ok. 40 mld. To jedna dziesiąta polskiego budżetu. Wolę za to żłobki budować i przedszkola - powiedział na spotkaniu z wyborcami. Dodał, że te samoloty są samolotami szturmowymi, a "Lewica ani Zandberg, ani Biedroń, ani Czarzasty atakować kogokolwiek, któregokolwiek z sąsiadów nie mają zamiaru" dodał Czarzasty w Łodzi.

https://www.wnp.pl/parlamentarny/wydarzenia/lewica-chce-rezygnacji-z-zakupu-f-35-wolimy-budowac-zlobki,41756.html

#ukraina #polska #wojsko
Caracas - Ja to tylko wstawię gdyby ktoś zapomniał


To jest ok. 40 mld. To jedna dzi...

źródło: temp_file4674624265868866802

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 131
@szurszur no i co to dowodzi? Że niczego nie potrafią przewidzieć? Jakoś dla mnie takie teksty były idiotyczne nawet w 2010 a co dopiero w 2015 czy 2019....
  • Odpowiedz
@Caracas: I ma racje. To jest mnóstwo pieniędzy i nieracjonalny wydatek. O wiele lepiej będą nam slużyć szpitale czy żłobki niż te f-35. Już nie moge z tym waszym lękowym myśleniem. Jak był covid to też chciano wszystko rzucać, zamykac kraj i pieniądze nieważne bo straszny covid. Teraz Rosjanie nie mogą nawet 3 wioch na Ukrainie zdobyć ale już robienie jazdy, że mamy wydawać nieograniczone ilosci pieniedzy na wszystkie mozliwie
  • Odpowiedz
via Android
  • 3
@kalosz_zaglady Nie wiem co masz do powiedzenia na temat Covid bo ja się nie zaszczepiłem ani jedna dawką a latałem po całym świecie. Byłem w USA, Singapurze czy Chinach jak był środek pandemii. W moim zawodzie (marynarz here) to było takie ciśnienie na szczepienie ale twardo nie uległem i żyje.

F-35 to nie ruski Tupolew i ciężko go nazwać złomem. To sprzęt na lata. Zobacz ile mają nasze f-16 i w
  • Odpowiedz
O wiele lepiej będą nam slużyć szpitale czy żłobki niż te f-35.


@kalosz_zaglady: po pierwsze, to retoryka Lewicy, więc wiadomo że posłużyli się fałszywą alternatywą. To nie jest kwestia albo f-35, albo szpitale. Przy odpowiedniej gospodarności i strukturze budżetu wszystko jest do ogarnięcia.

Po drugie, przed chwilą marszałek Grodzki dyskutował, że mamy ponad siedmiokrotnie zbyt wiele szpitali. Z nadmiarową ilością szpitali zgadzało się wiele osób, ale jak trzeba to jest ich równocześnie za
  • Odpowiedz
Dzieci rodzi się coraz mniej a oni chcą budować coraz więcej żłobków. Może emerytów do żłobków wysłać żeby puste nie stały
  • Odpowiedz
no i co to dowodzi? Że niczego nie potrafią przewidzieć? Jakoś dla mnie takie teksty były idiotyczne nawet w 2010 a co dopiero w 2015 czy 2019....


@g5fjju: Kązdej sile można zarzucic, że nie przewidizeli. Kofnederaci wypowiadali sie przeciwko stacjonowaniu wojsk USA jeszcze pare lat temu, a Mentzen mówił, że tarcza rakietowa jest pretekstem Rosji do ataku na Polske i trzeba z niej zrezygnowac. A PIS zamiast sie zbroić to
  • Odpowiedz
@szurszur: Troche mnie smieszy jak srodowiska, ktore przed 2022 uwazaly Putina za obronce "rozsadnego konerwatyzmu" teraz zarzucaja innym ze w 2019 nie przewidzieli ataku na Ukraine. No ale coz zrobisz, analiza wsteczna zawsze skuteczna.
  • Odpowiedz
@Caracas: Sprawa Pawła Rubcowa vel. Pablo Gonzaleza (xD!) udowodniła, że najbardziej przesiąkniętym wrogą agenturą środowiskiem (w tym wypadku rosyjską), jest to związane z sejmową Lewicą. Tylko tam jest tak wiele osób politycznych przesiąkniętych nienawiścią do Polski i jej dorobku kulturowego, że tak łatwo ich zwerbować do zorganizowanej działalności na szkodę Polski, względnie uczynić zeń pożytecznych idiotów.
  • Odpowiedz
no i co to dowodzi? Że niczego nie potrafią przewidzieć? Jakoś dla mnie takie teksty były idiotyczne nawet w 2010 a co dopiero w 2015 czy 2019....


@g5fjju: Zaczekaj jak będziesz na emeryturze jadł gruz jak kacapy to wtedy zrozumiesz po co ta cała polityka prorodzinna.
  • Odpowiedz