Wpis z mikrobloga

Dla mnie to niepojęte jakie kewoski ma szczęście. Przypominam:
- Typ dostał rente, i ja nawet nie oceniam czy słusznie bo ja od tego nie jestem. Faktem jest, że sam z chęcią bym nie pracował w kołchozie po 200h miesięcznie i wolałbym dostawać i tak jakieś pieniądze.
- Gościu miał okazje pożyć sobie na "swoim" w jakimś mieszkaniu ciotki czy coś tam. Coś pieknego, oddałbym wszystko za mośliwość życia przez jakiś czas "na swoim".
- Huop ma jakieś nawet spotkanie z ryksom na koncie. Ja ostatni raz co prawda widziałem samice z 3 dni temu ale to w kołchozie, miała z 48 lat i była przetrawiona przez życie.
- Wspierający starzy. Moi też mnie wspierają ale i tak zazdroszczę podejścia rodziców kewa, bo ja jakbym nie pracował to bym wylądował w ośrodku dla bezdomnych o ile takie są w ogóle.

Nie hejtuje, zazdroszczę po prostu.
#przegryw
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@HuopWsiowy największy błąd jaki robisz, to że porównujesz się do elity tagu. Takim bardzo ciężko dorównać, bo wiadomo, że w zarządzie nie będzie siedział pospolity przegryw
  • Odpowiedz
  • 9
@TooFast: Dobrze powiedzanie - elita. Typ nowobogackich przegrywów. Ja wiem, on nie ma łatwo i współczuje ale typ miał ogromne grono odbiorców na których mógł drugą rente wyciągać. Z takimi zarobkami i żadną pracą aż mnie dziwi czemu nie szedł w jutuby i streamy bo go jednak czasem ktoś (nawet ja sam) oglądał. Ja tymczasem grzeję pizzę wegetariańską z promocji i chodzę pracować po 12h po to, żeby dołożyć się
  • Odpowiedz
@HuopWsiowy: spójrz na @qew12, chłop ma 26 lat i nie daje sobie rady w życiu, chodzi do ośrodka gdzie maluje obrazki farbkami i ma całkowite problemy towarzyskie. Owszem dostaje rentę, no i tu przychodzi pytanie czy lepiej być normikiem i pracować normalnie, mając życie towarzyskie czy być spierdoksem bez niczego, jedynie z rentą. Jakie perspektywy ma kew? Przecież nikt nie chce być w takiej sytuacji. Renta mu się
  • Odpowiedz
oddałbym wszystko za mośliwość życia przez jakiś czas "na swoim".


@HuopWsiowy: masz prace i jestes gotowy oddac wszystko zeby wynajac mieszkanie? Ile masz tego wszystkiego? Moze ci cos wynajme na miesiac ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
  • 2
@HuopWsiowy te strimy to były denne, przez większość czasu noc nie mówiłem. YouTube też były trudne. Ja się do takiego czegoś nie nadaje. Tera jeszcze się stresuje tym domem i boję się wstać iść do kibla czy wsiąść do busu przez spiereolenie łękowe, do tego mam stany depresyjne i wszystko mnie męczy i dołuje.
  • Odpowiedz
@OrionTheWarrior: Kurde widziałem fotkę repostowaną, ale przegapiłem ten wpis. Mocna rzecz. Jeszcze widzę, że koleżanka jak przystało na damskiego przegrywa ma już jakiegoś type. Ehhhh it's over dla chuopa.
  • Odpowiedz