Wpis z mikrobloga

Witam, rozglądam się za samochodem i chciałbym zapytać czy polecacie jakieś komisy/salony we Wrocławiu i okolicach.
Nie wiem co myśleć o aaaauto, bardzo różne opinie od pozytywnych po negatywne. Z tego co się orientuję najlepsza opcja są salony sprzedające nowe samochody i skupujące używane w rozliczeniu. Czy tego typu salony mają gdzieś swoją ofertę w Internecie czy trzeba jechać na miejsce?
Szukam Audi A5/Q5/A3 z lat 2011-2015 jakby to miało znaczenie
#samochody #motoryzacja #wroclaw #pytaniedoeksperta
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Poluros: salony z nowymi autami sprzedające używane wystawiają maksymalnie kilkuletnie auta - raczej 2015 roku tam nie znajdziesz. Dla audi jest program premium selection, to w sumie tam popatrz.
  • Odpowiedz
@Poluros AAA auto xD ziomek kupił od nich jakąś Dacie to się później z nimi bujał rok bo sprzedali mu przeciekającego bubla.

Obojętnie jakie auto będziesz kupować i od kogo. Salony/ASO też oszukują. Zawsze sprawdź auto u mechanika którego ty wybierzesz.
  • Odpowiedz
@Poluros: takiego starego samochodu nie opłaca się kupować w salonach/programach aut używanych marek, bo tam się przepłaca. To ma sens tylko w przypadku stosunkowo nowych i drogich aut, bo przeważnie za zakupem idzie jakaś gwarancja.
  • Odpowiedz
@Poluros: AAA auto to jest najgorsze gówno jakie możesz trafić. Oni mają w dupie wszystko i wszystkich. Skupują jak im się zgadza cena, sprzedają jak najdrożej i żeby jak najbardziej cie włożyć w koszty jakiś dodatkowych swoich wynalazków.

Natomiast przez to jaki mają przemiał można u nich trafić coś sensownego, ale taka sama szansa jest na bubla.

Poza tym zanim kupisz to Audi to sprawdź sobie jakie są ceny za
  • Odpowiedz
  • 0
@Poluros Kolega wyżej wrzucił link do wyszukiwarki na stronie Audi. Wyłożysz ciut więcej ale możesz trafić w miarę sensowne auto. Komisy i aaa auto omijaj.
  • Odpowiedz
Nie wiem co myśleć o aaaauto


@Poluros: oszuści i naciągacze, stracili mi 3 godziny życia, bo przez telefon to tak tak, oczywiście kupujemy natychmiast bierzeeemyyy od pana to auto

na miejscu wymyślanie i mi chcieli dać 10k mniej xD sam szef do mnie dzwonił, potem jego szef, i chyba szef szefów, że ja musze taka cene, bo zaraz nowy rok, że rocznik starszy bedzie, ze nie sprzedam blablabla

mowie nie
  • Odpowiedz
@Poluros: Używka z salonu i się nie #!$%@? z Januszami. Jeszcze jak Audi chcesz to już w ogóle, ma najlepsze finansowanie na rynku, więc jak coś Ci tam budżetu braknie to sobie dobierz kredyt czy nawet leasing konsumencki. Wsadzając większość kwoty to będziesz mieć śmiesznie niską ratę.
  • Odpowiedz
@Poluros: Moim zdaniem w komisie też można trafić dobrą sztukę, jak im ktoś zadbane auto w rozliczeniu zostawi. Albo taką, że kupisz, #!$%@? się coś drobnego, wydasz 2-3k i lata będzie jeździć bezawaryjnie. Narzekają głównie ci, którzy szukają "OKAZJI". Jeśli samochód w komisie ma okazyjną cenę, to na 99% jest miną (1%, że to jakieś orientalne gówno, którego nikt nie chce nawet po taniości).
  • Odpowiedz
To ma sens tylko w przypadku stosunkowo nowych i drogich aut, bo przeważnie za zakupem idzie jakaś gwarancja.


@majk_emigrant: nie wiem, jak w markach dla frajerów, znaczy bogaczy ( ͡° ͜ʖ ͡°), typu audi, ale toyota daje roczną gwarancję nawet na starsze auta
  • Odpowiedz
  • 0
@Poluros: Ja kupiłem auto w salonie używkę bo ktoś nowy wziął.Jedz z kimś kto się zna i dopiero po sprawdzeniu bierz bo może być parę mankamentów co im się nie chcę robić.
  • Odpowiedz
nie wiem, jak w markach dla frajerów


@Ogau: dla takiego starego wozu jak chce OP audi select plus nie ma nic do zaoferowania:

Zakres ochrony dla samochodów w wieku 0-5
  • Odpowiedz