Wpis z mikrobloga

@Arkenno: Oglądałem go przez jakiś czas i to jest najgorszy typ gracza.
Czyli gate keeper.
To jego styl gry jest najlepszy, tylko on WIE w co i jak powinno się grać. A każdy kto uważa inaczej, jest casualem, frajerem itd.
  • Odpowiedz
@Hambercios: To to jest ch*j przy tym, że gość nie podejmie dyskusji, tylko najpierw publicznie cię wyśmieje, a potem zbanuje cię lub zshadowbanuje jak śmiesz śmieć nie zgodzić się z nim. Roztoczył nad sobą bańkę, jego widzowie są mu posłuszni jak psy, a jak ktoś ma inne zdanie, to naśle na ciebie armię swoich obrońców z którymi nie podyskutujesz, bo za chwile dostaniesz bana.
A no i nie należy zapominać
  • Odpowiedz
@bary94pl:

spie&&lił do Rumunii przed wymiarem sprawiedliwości.

Trzymajmy się faktów. Kilka sekund w Google - wyrok z 10 grudnia 2020 roku za działanie umyślne, grzywna 5k zł i tyle samo na rzecz poszkodowanego. Wyrok zapadł na wniosek o dobrowolne poddanie się karze. Abstrahując od tego, czy się go lubi, czy nie - nietrudno znaleźć nagranie z zajścia i ciężko to nazwać pobiciem ¯\(ツ)/¯ Panowie sobie nawet wspólną fotkę strzelili po
  • Odpowiedz
@Arkenno: Muszę posłuchać sobie tej tyrady kiszaka jako podcast. Bo to co teraz wyczytałem w komentarzach o Quazie to top kek. Chłop od ponad 15 lat recenzuje gry i ma niezszarganą opinię rzetelnego recenzenta, a teraz jest obrażany przez jakiś cymbałów w komentarzach.
A szczerze materiał Quaza jest w c--j rzetelny i mocno pokrywa się z moim zdaniem na temat h&s. A też chyba po to jest recenzent by można
  • Odpowiedz
@Arkenno: Ja oglądałem i rzecz jasna z jego zdaniem jeżeli chodzi o diablo 4, starfielda itp jest ciężko się nie zgodzić, tak jego kontent w moim przypadku się niesamowicie znudził, choć ciężko jest mówić w tym przypadku o jakimś tworzonym kontencie.
  • Odpowiedz
Chłop od ponad 15 lat recenzuje gry i ma niezszarganą opinię rzetelnego recenzenta, a teraz jest obrażany przez jakiś cymbałów w komentarzach.


@orgin246: Wszystko pięknie spoko, ale jednak trochę opinie sobie popsuł materiałami o Dragons dogmie 2, gdzie nie widział problemu w mikrotransakcjach (bo przecie już były, nie rozumiem o co się czepiać ale powiem że tego nie lubię żeby nie było i że kiedyś o tym mówiłem ale tera
  • Odpowiedz
@kaminarii: No widać, że nie oglądałeś tego materiału.
Sam quaz wskazał z czego te "mikrotransakcje" wynikały.
To był bonus za bogatszą wersję możliwy do zakupu tylko raz 1 końcie. Plus jak sam ukazał w recenzji te bonusy mało co wpłwały na rozgrywkę.
  • Odpowiedz
@kaminarii: Nigdy jakos szczegolnie go nie lubilem ze wzgledu na ultra bezbeckie wstawki "humorystyczne", ale musze oddac, ze lata temu robil dobre recenzje. Odpalilem jakies jego nowsze wrzutki no i czuć, że chłop już zdziadział plus chyba zaczyna wjeżdzać mocno ideolo płatków sniegu z twittera, np. jego epopeja o wygladzie bohaterki Stellar's Blade
  • Odpowiedz
No widać, że nie oglądałeś tego materiału.


@orgin246: Oglądałem 2 razy. Mówił jasno że ON NIE WIDZI PROBLEMU. A gra zdecydowanie była projektowana pod te mechaniki mikrotransakcji.

A o reszcie to tak jak wspomniałem, mikroagresja 'dlaczego teraz wywlekacie temat, przecie już od dawna tak jest' i to że 'od asura wrath o tym mówiłem, ja nie bronie' - a jednak
  • Odpowiedz
że chłop już zdziadział plus


@Eugeniusz_Zua: No tak samo jak Rojo - kiedyś pasowało młodemu człowiekowi jak on 'tworzy'. Teraz, on niezmiennie, gry dodatkowo tylko chwali praktycznie i tworzy cringowe materiały. Nie dziwota że nikt go już praktycznie nie ogląda. By się utrzymać, trzeba się zmieniać.

jego epopeja o wygladzie bohaterki Stellar's Blade


Tego nie oglądałem, też jest lewaczkiem któremu nie pasuje że kobiety mogą tak wyglądać? Przez co w
  • Odpowiedz
@kaminarii: To są jednorazowe itemy, do zakupu maksymalnie tylko raz.
Oczywiście, że gra będzie dawała możliwość by je wykorzystać, bo możesz je normalnie w tej grze kupić.
Chcesz zmienić wygląd? Idzierz do handlarza i płacisz mu goldem z gry.
Miasto umarło to inne npc je zmienią. Gra nie tłumaczy ci wszystkiego jak na tacy. Tak samo było w pierwszej dragons dogmie. Nie będę się spierał czy to dobre czy nie. Zależy od gracza. W demonach albo dark souls też dostawało się tylko enigmatyczne informacje jak co działa.
Naprawdę te magiczne mikrotransakcje z bonusu za preorder nic nie zmieniają w dragons dogmie 2 xD
Bo jakby miały zmieniać to by można było je non stop kupować. A to ewidentnie capcom jebnął place holdery by się na steamie posiadaczom wersji bogatszej wyświetlało ile to dlc nie
  • Odpowiedz
Naprawdę te magiczne mikrotransakcje z bonusu za preorder nic nie zmieniają w dragons dogmie 2 xD


@orgin246: Jeny, znowu to samo. Zmienia, bo ułatwia grę. Zmienia, bo kupujesz itemy w grze single za prawdziwy hajs. I jakiego bonusu za preorder, normalne itemy do kupienia na steam. Jak trzeba mieć wielkie klapki na oczach by tego nie widzieć. Identyczna rozmowa jakbym grał z uzależnionym typem od mobilek, który mówi że coś nie jest pay2win bo może to wyfarmić, siedząc tydzień...

Miasto umarło to inne npc je zmienią. Gra nie tłumaczy ci wszystkiego jak na
  • Odpowiedz
@kaminarii: Dobra, dobra. Niech ci będzie. Te mikrotransakcje z DD2 mają diametralny wpływ na rozgrywkę. Szary kowaliski kupi kamień na resanie npc. Może ich kupić max 4. Bo są 4 osobno pozycje do kupienia, więc biedak musi się naklikać. Jak jeszcze pamiętam sklepiku nie ma z poziomu gry więc no, cóż. Musi jeszcze bardziej się natrudzić by wydać te pieniądze. No ale kupił już. Więcej fizycznie się nie da kupić. Sklep steam, sony lub microsoftu nie pozwala xD
Po 5 martwym NPC szary kowalski kupi nową grę? ( ͡º ͜ʖ͡º)

No i gry nie tłumaczą czasem wszystkiego i musisz się sam przekonać jak coś s---------z. Dark soulsy robią tak w każdej części i tam jest to git, a ci co narzekają to d--a cicho.

Kwestia AC nie padła przypadkowo. Co nową grę ubisoftu z taką monetyzacją ludzie mogą podnieść larum. Ba co roku mogą podnieść takie larum w fifie bo w tych grach mikrotransakcje końcą
  • Odpowiedz
Dobra, dobra. Niech ci będzie. Te mikrotransakcje z DD2 mają diametralny wpływ na rozgrywkę. Szary kowaliski kupi kamień na resanie npc. Może ich kupić max 4. Bo są 4 osobno pozycje do kupienia, więc biedak musi się naklikać. Jak jeszcze pamiętam sklepiku nie ma z poziomu gry więc no, cóż. Musi jeszcze bardziej się natrudzić by wydać te pieniądze. No ale kupił już. Więcej fizycznie się nie da kupić. Sklep steam, sony lub microsoftu nie pozwala xD

Po 5 martwym NPC szary kowalski kupi nową grę? ( ͡º ͜ʖ͡º)


@orgin246: Ja pierniczę, nie ma to jak nie zrozumieć kompletnie tematu lub go tak bagatelizować, że nie widziałbyś problemu jakby zaczęli uprawiać z tobą stosunek analny bez wazeliny.

Dosłownie teraz stwierdziłeś że to ma mały wpływ na ciebie i masz w to wyrąbane. Aha - argument idealny, możemy się rozejść, Pan Origin stwierdził że
  • Odpowiedz