Wpis z mikrobloga

@WolvvloW Ma wymagania jakieś, ale dość sensownie napisany post a jakieś dzbany dają tą rekację "haha". Minusem jest, że skoro wkleja to dużo razy to wygląda jak desperat, aczkolwiek samotność dobija więc rozumiem.
  • Odpowiedz
@WolvvloW Niby dlaczego heheszki?
Chłop orze jak może ( ͡º ͜ʖ͡º) Pewnie całe życie mieszka na tej wsi, przejął gospodarstwo po rodzicach.

Nie ma ochoty uczestniczyć w wyścigu szczurów i fejmu na Instagramie, nie wie że takim postem wzbudzi u kobiet raczej zażenowanie niż zainteresowanie.

Nikt mu nigdy nie powiedział niczego prawdziwego o relacjach damsko męskich , tylko pewnie same Januszowo-Grazynskie pierdy w stylu: o każda kobietę się trzeba starać, pocałować
  • Odpowiedz
@WolvvloW: Najgorzej że pewnie część z tych heheszków pochodzi od facetów. Tego nie jestem już w stanie zrozumieć co chcą w ten sposób osiągnąć. Chłop orze jako może, można/należy mu życzyć powodzenia, ewentualnie zasugerować co mógłby poprawić w swoich poszukiwaniach albo po prostu się nie wtrącać. Ale wiadomo lepiej obśmiać, ech.
  • Odpowiedz
@WolvvloW Mimo wszystko jak jest w porządku chłopakiem i faktycznie czegoś się dorobił to znajdzie sobie konserwatywke albo jakąś dziewczynę której nie wyjdzie w większym mieście i wróci do mniejszego miasta. Oczywiście jest duże prawdopodobieństwo że nie będzie to czysta karta ale myślę że i tak nie jest w złej sytuacji bo mógłby poczuciem humoru nadgonić nawet ten wzrost (rolnik szuka żony hehe).

Chociaż jak przeczytałem jeszcze raz ten post to
  • Odpowiedz
  • 0
@bg_92 te spotted trochę rak

Wrzuciłem posta, że kanał pogłębili i się nie da normalnie wyjść, zwłaszcza ktoś mniej sprawny - psica mi wpadła (nie pierwszy raz), ciężko było ją wyciągnąć.

W każdym razie kupa komentarzy na temat pilnowania psa, smyczy, szelek itd. Nigdzie nie było info, czy była nas smyczy czy nie.
  • Odpowiedz
@WolvvloW: Chyba tak, jakieś takie prymitywne instynkty wychodzą z ludzi. Najlepiej że większość podpisana swoim imieniem/nazwiskiem/profilowym. Trolownia gorsza niż wykop xD
  • Odpowiedz
niepotrzebnie pisze o brunetkach-blondynkach


@WolvvloW: Jednak #heheszki :) It's over dla chłopa obszarnika w nowym ciągniku Lamborghini z domem na zadupiu. Każdy Oskar z kawalerką od rodziców w wojewódzkim zdejmie mu wszystkie panienki z rynku i będzie nimi żonglował na swoim rozkładanym łóżku IKEA HEMNES. Chłop nie wie że zarówno jego wymarzona brunetka jak i blondynka drugiego wyboru są zaproszone na afterparty domówkę u Oskiego w najbliższą sobotę
  • Odpowiedz