Wpis z mikrobloga

Odpowiedzialny za wynalezienie słowa „Gniazdownicy” redaktor, powinien dostać srogą podwyżkę bo kwik w internetach był przedni xD „Mieszkam z mamusią, która pierze mi majty i gotuje obiadki bo w przeciwieństwie do ciebie jestem świadomym obywatelem, który nie da się wykorzystywać deweloperuchom i czynszojadom 😭😭😭 A poza tym, mam pełną prywatność bo mój pokoik jest zamykany na klucz, a jak przyprowadzę dziewczynę to mama wbija i pyta czy zrobić nam herbatki 😭 Dawajcie się dalej r----ć na 30% marży, frajerzy!1!” XD

#nieruchomosci
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kolanka: Ale gdzie on tam napisał, ze mieszka z rodzicami ? "U mnie przy domu" nie znaczy, że mieszkają tam też jego rodzice, to po pierwsze, po drugie 'dom' mówi się po prostu na miejsce, gdzie się wychowało. Teraz mieszkam w domu rodziców, ale jak już wykończę mieszkanie i się do niego wyprowadzę to też nie będę na nie mówił "dom" tylko "mieszkanie".
  • Odpowiedz
@IkdapS_: sprzedałem mieszkanie w dużym miescie i w-----------m na wieś do starych. Trzeba być zajebiscie zakompleksionym szczurem, żeby wmawiać sobie, że klatka w bloku to zawsze lepsze rozwiązanie niż hektar podwórka, własny las, ogród, garaże, warsztaciki, ogromny dom i wolność. Faktycznie, nie ma to jak debile sąsiedzi za każdą kartonowa ściana w bloku xD jest się czym chwalić xD
  • Odpowiedz
chłopie u ciebie to jest chyba śmiech przez łzy i mocne wyparcie, bo przecież sam mieszkasz z rodzicami xD


@Kolanka: Jak niby z tego wynika, ze mieszkam ze starymi? Jak już musiałeś przejrzeć moje wpisy, żeby ci uszło z gwizdka, to przejrzyj dalej, wtedy wydedukujesz gdzie mieszkam.
  • Odpowiedz