Wpis z mikrobloga

Nie wszedł mi kupon u buka i teraz moje pytanie jak przeżyć 3 tygodnie za 100 złotych? Za trzy tygodnie będę mieć wypłatę a teraz będę musiał jakoś przeżyć tyle czasu za 100 zlotych, może mieliście taką sytuację podobna do mojej? O wakacjach mogę zapomnieć w tym roku
#bukmacherka #mecz #jedzenie #przegryw
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kkdante: Polska jest najtańszym krajem w Europie i można się tu wyżywić za około 100zł miesiecznie.

Właśnie kończe taki miesiąc za 100zł. Musze powiedzieć, że ani razu nie byłem głodny-ba!-momentami byłem nawet przejedzeony, zapchany.

Nie zaliczam do jedzenia pica, co chyba oczywiste, bo jedzenie to jedzenia a picie to picie i na samą Cole wydałem koło 200zł(2 litry dziennie, czsami jescze wieczorem dokupowałem litrowa
  • Odpowiedz
@Kkdante: Polska jest najtańszym krajem w Europie i można się tu wyżywić za około 100zł miesiecznie.

Właśnie kończe taki miesiąc za 100zł. Musze powiedzieć, że ani razu nie byłem głodny-ba!-momentami byłem nawet przejedzeony, zapchany.

Nie zaliczam do jedzenia pica, co chyba oczywiste, bo jedzenie to jedzenia a picie to picie i na samą Cole wydałem koło 200zł(2 litry dziennie, czsami jescze wieczorem dokupowałem litrowa
  • Odpowiedz
@Kkdante: Ryż, margaryna jako źródło tłuszczu i sprawdź, czy w okolicznych parafiach jest zupa od alberta. Jeśli będziesz trzymał się planu, powinno ci nawet starczyć na jednego rompera tygodniowo.
  • Odpowiedz
@Kkdante: moja dieta to Estella za 0,99zł, maczugi za 0,99zł oraz woda z kranu gotowaną w czajniku no i zapas herbat.Jaki to problem przeżyć za taką kasę????
  • Odpowiedz
@Kkdante: Zapraszam na grupę telegramową usług bukmacherskich Game Plan! Oferujemy 10 typerów z profesjonalnych stron bukmacherskich typu blogabet, bet2earn, inbetsment! Przestań tracić kasę i zacznij profesjonalnie zarabiać! :) https://t.me/+Z8yE2YT55fw1MmE0 - to nasz kanał informacyjny!
A tutaj lista naszych typerów, wszyscy z dużą historią, dobrym yieldem. WSZYSTKO ZA DARMO DO KOŃCA SIERPNIA

⚽️🏀Einstein (Blogabet)⚽️🏀 49€
🎧Csgo_expert (Blogabet)🎧 89€
⚽️Orange Betto
  • Odpowiedz