Wpis z mikrobloga

Pytanie do tych z większym majątkiem. W banku miałam okazje gadać z doradcą ale wciskają swoje fundy xd
Mam całkiem poważny dylemat.

#gielda

Korzystaliście kiedyś z usług doradcy inwestycyjnego?

  • Tak 12.3% (68)
  • Nie 87.7% (486)

Oddanych głosów: 554

  • 39
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@SorosSugarDaughter: Pamiętaj 3 proste rzeczy.
1.Doradca finansowy w banku zarabia, że Cie nagoni.
2.Ryzyko ponosisz ty
3.Doradca finansowy w banku wuja się zna :)

Pewnie mówi, że ma pewny pieniądz do zarobienia....to wtedy podaj mu
  • Odpowiedz
@SorosSugarDaughter: większy majątek to pojęcie względne. W ciągu kilku lat Sebastian Kulczyk dysponując majątkiem 3.5 mld dziedziczonym po ojcu tak słuchal swoich doradców i fachowców, że teraz ma 2.5 mld bo trzeba inwestować w IT, AI, GENETYKE. Jest nawet artykuł na money.. A wystarczylo kupić złoto dzisiaj miałby 5 mld lub przekazać majątek siostrze.. ps kwoty podałem orientacyjne, bo już nie pamiętam. Siostra majątek pomnożyła X2.
  • Odpowiedz
@SorosSugarDaughter: ja mam w jednym banku z automatu jakieś tam złote czy diamentowe konto ze względu na ilość środków i mi przysługuje darmowy doradca no i ogólnie fajnie. Na początku myślałem, że to będzie zwykłe naciągnie na produkty oferowane przez bank a okazało się, że typek jest ogarnięty, mocno śledzi rynki i sam co jakiś czas do mnie dzwoni i opowiada jak według niego się będzie rozwijać sytuacja, co by
  • Odpowiedz
  • 0
@SorosSugarDaughter: jak ktoś ma większy majątek to ogarnia też jak bezpiecznie zainwestować, jak ktoś nagle stał się takim właścicielem to niekoniecznie ale lepiej się doedukować to nie jest rocket science żeby kupić jakieś nieruchomości i etfy
  • Odpowiedz