Wpis z mikrobloga

@Soothsayer: Zima w Polsce od około 2010 roku to żart, jakby złączyć wszystkie śnieżne dni gdzie śnieg się nie topi to wyjdzie tej zimy może z 2 tygodnie a tak to sypnie przy dodatniej temperaturze i się robi chlapa
  • Odpowiedz
@Soothsayer 8 miesięcy błota i ciapy w których może przez miesiąc łącznie jest śnieg, a mieszkam w podgórskiej miejscowości. Znam takich co śnieg wieża góra kilka dni w roku gdzieś w centralnej Polsce
  • Odpowiedz
  • 3
8 miesięcy


@kikiton: przyjemnej temperatury w której można normalnie funkcjonować, latem prawie 24/7 jestem zamknięty w klimatyzowanym pomieszczeniu i wychodzę tylko jak muszę
  • Odpowiedz
  • 7
oho, zjawiły się upalarskie łby ewidentnie przegrzane. Kurtki se załóżcie, bo "tylko" 28°C jest.

Oby was wymroziło za parę miesięcy. Tfu.


@czemu_dlaczego: ulubiona czynność latofili to szukanie cienia i leżenie bykiem na plaży nad jeziorkiem i schładzanie się w wodzie bo gorunc XD
  • Odpowiedz
  • 7
@assninja: ja nie narzekam tylko głośno mówię o swoich preferencjach i samo to często już wywołuje u latofili jakiś dziwny mechanizm skłaniający do agresji słownej mimo, że nie mamy wpływu na pogodę i to nic nie zmienia, poza tym z mojej perspektywy to nie są tylko 2 miesiące, od początku Maja muszę już spać z otwartym oknem i prawie codziennie klima musi chodzić całą noc bo inaczej albo nie zasnę
  • Odpowiedz
@Lujowy to wszystko prawda jeśli urodziłeś się w 2005.

Doskonale pamietam zimy z wczesnych lat 2000 w których praktycznie nie było śniegu, a temperatury utrzymywały się na plusie.
  • Odpowiedz