Wpis z mikrobloga

@GOHAN:

a co sie nauczyli w latach 2009-2014? NIC.....

W Polsce jest ogonie bardzo slaby rynek konsumencki. Konsument niczego nie kwestionuje, wszystko mu sie podoba - no to druga strona korzysta.... a przeciez gdyby nikt nie kupowla dziur w ziemi - to by bylo normlanie jak na zachodzie, ze mieszkania to sa sprzedawane pod klucz, a nie w 2/3 nudowy gdzie budynek oddany oznacze ze nastepne 2 lata nie da
  • Odpowiedz
  • 8
@del855: Ludzi szkoda, ale im więcej po dupie dostaną, tym bardziej będą świadomi. Jak kupisz grę w preorderze i będzie c-----a bo producent cię oszukał to stracisz 200 zl - żadna to dla ciebie nauka. Jak w----------z 700k na kreche i zostaniesz z ręką w nocniku to nie dość, że wyciągniesz poważną lekcję to jeszcze innych będziesz edukował. Imho sam profit.
  • Odpowiedz
Jak w----------z 700k na kreche i zostaniesz z ręką w nocniku to nie dość, że wyciągniesz poważną lekcję to jeszcze innych będziesz edukował. Imho sam profit.


to pojdziesz do panstwa i panstwo pomoze. Moral? konsument to idiota a jak ma probelmy to go panstwo za uszy z goowna wyciagnie ;)

@GOHAN:
  • Odpowiedz
@GOHAN @GOHAN ma być mi szkoda ludzi, którzy podbijali cenę dziur w ziemi? Ma mi być szkoda ludzi przez których słyszałem w słuchawce, żeby Pan decydował się szybko bo jest kilku chętnych i finalnie mieszkania się sprzedawały na wyścigi? Nie, dziękuję
  • Odpowiedz