Wpis z mikrobloga

Coraz bardziej zaczynam wierzyć, że #moderacja na #wykop jest opóźniona w rozwoju lub ma dodatkowe chromosomy xD Poważna firma nie wydaje oświadczeń pisanych łamaną polszczyzną, jakby klepali je przez translator od swojego oficera z GRU ¯\(ツ)/¯ Pomyślcie, że komuś płacą za pisanie tych bredni xD

#rosja #ukraina #heheszki #moderacjacontent
Jariii - Coraz bardziej zaczynam wierzyć, że #moderacja na #wykop jest opóźniona w ro...

źródło: ab20012defcc186ab92bfc3b2f374ebc8350d7028be202b2cbfc24f5ae7ee2fc

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 22
@Jariii: To rozpoczęcie zdania od "A" trochę kłuje w oczy, ale to co się dzieje przy tym myślniku, to już chyba tylko Mulder i Scully byliby w stanie wyjaśnić.
  • Odpowiedz
  • 4
@Spuchaczu: Widać nie jesteś za bystry, ja się nie obijam, większość mojej pracy to trasa między klientami, a jest to 7-8 razy dziennie po parędziesiąt mil, potem ustalenie z klientem szczegółów kolejnego zamówienia w czasie gdy kierowca rozładowuje towar i dalej jazda. No ale twój mózg widać nie potrafi działać wielowektotowo, zaś twoja frustracja to wyśmienita zabawa.
  • Odpowiedz
  • 4
@Spuchaczu: Ps. Skoro mówisz o nieprzywalaniu się do dupereli to po #!$%@? tu wlazłeś i się przywaliłeś. No tak, zapomniałem, ty po prostu nieudacznie udajesz że ci o co innego chodzi.
  • Odpowiedz
  • 2
@kacappylon: Co? Rozpoczęcie zdania od "A" to zgrabna pisownia? Ten myślnik zaś już jest kompletną abstrakcją. Za takie błędy to w podstawówce by sprawdzian z polaka o conajmniej jedną ocenę poleciał a to jest publiczne oświadczenie.
  • Odpowiedz