Wpis z mikrobloga

#kononowicz #stopnienawisci #stophejterom #stophejtowi #tagowepetitki #tagowegrajewiaczki #sherifflachicaloca #patostreamy

OBIEKT @mrowa94 zmienił miejsce zamieszkania! Był już zatapiany wcześniej 2 razy, także kolejny hat-trick dla Sheriffa La Chica Loca! Very nice! 38 zatopienie! Czika - great silent hunter! AHORITA!

Z dedykacją dla @stanislaw-kuchtyk i @ewa-supernak1973

Loca, loca, La Chica Loca!
CzikaKiri - #kononowicz #stopnienawisci #stophejterom #stophejtowi #tagowepetitki #ta...

źródło: Screenshot_20240816-135924_Chrome

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@pyczasty: xD to jeden z tych kamikadze od Grajewiaka, zawsze chętny do złożenia ofiary za mistrza. 3 raz pozamiatany za zamieszczenie posta na 100% bana. IQ obierka ziemniaczanego.
  • Odpowiedz
Marzy mi się Ewa Pasternak na banicji @ewa-supernak1973 a i ciekawe co u Bugiego słychać. Może też ma remont w redakcji jak redaktor Akodin i nie może skończyć Tryptyku Rafalskiego od miesiąca.

Mniejsza o większość.
  • Odpowiedz
  • 1
@pyczasty: Potwierdzam (w jakiś sposób) najpierw zgłosiłem z konta Cziki, a dopiero potem przelogowałem się na Ciebie. Poszło też zgloszenie z multi Emiliana i Ryśka xDDD
Nie było żadnej synchronizacji sensu stricto xD Po prostu zgłoszenia posta, który rzucał się w oczy. xD
Loca, loca!
  • Odpowiedz