Wpis z mikrobloga

#napierala #bekazlewactwa #heheszki

Szanowne Państwo! Nie od dziś wiadomo, że ksiądz Napierała obiektywnie rzecz biorąc jest kompletnym nieudacznikiem i niedojdą, ale dopiero dzisiaj zauważyłem, że pozwolił również spyerdolić okladkę swojego Opus Magnum, tj. "Historii Kalifatu Francuskiego obfitującej w niezliczone mity". Zapewne dlatego, że ten chytry ćwok do wykonania tej grafiki zrekrutował jakiegoś studenciaka z ogłoszenia, które przypiął do tablicy korkowej w Kauflandzie. Spójrzcie na mały fragment wstążki po prawej powstały w wyniku zgięcia. Jest ona do góry nogami. Czerwony pasek jest na dole, a niebieski – na górze. Powinno być odwrotnie.

Ta książka jest metaforą życia tego gamonia. Wszędzie jest dziadostwo aspirujące do bycia czymś wielkim ;]
Zayatzz - #napierala #bekazlewactwa #heheszki

Szanowne Państwo! Nie od dziś wiadomo,...

źródło: 1000012645

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 2
@RzeczowyKomentator: to co robisz, nazywa się projekcją – to jest przypisywanie swoich niechcianych i nieakceptowanych cech innym ludziom. Ale musisz zaakceptować ten niewygodny fakt – twoja mama, babcia, siostra i ciocia to jedna osoba i jest rosyjską prostytutką. Twój ojciec służył w armii czerwonej. Jesteś Rosjaninem. Ja jestem Polakiem. Musisz z tym jakoś żyć ;]
  • Odpowiedz