Wpis z mikrobloga

Pamiętam jak za nastolatka ze strachem aktualizowałem #bios żeby nie uwalić płyty głównej, nawet pożyczałem #ups żeby przez te kilkanaście sekund akurat nie brakło prądu.
Z czasem zacząłem to robić rutynowo i dzisiaj pierwszy raz w trakcie się zawiesił nie wstając po resecie.
Nie wiem co poszło nie tak - na pewno właściwy plik i aktualizacja z poziomu uefi, nie żadnymi apkami pod windows.
Już zamówiłem na aliexpress programator i zawsze to czegoś nowego się nauczę, ale #zalesie i j---ć #asrock

#komputery
lunga - Pamiętam jak za nastolatka ze strachem aktualizowałem #bios żeby nie uwalić p...

źródło: a8ff6c6a4b42b783f96e9633bbb8

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@lunga: a to są jeszcze płyty bez dziesięciu zapasowych biosów? xD zwykle wystarczy zworkę przestawić żeby wczytać zapasowy.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Plp_ Też się zdziwiłem, że żadnego dualbios czy flashback z pena, ale to firmowy micro atx więc pewnie oszczędność miejsca i budżetowo.
  • Odpowiedz
@lunga: podejrzewam że kupiłeś po taniości ch341a, od wersji hw 1.6 dostał zworę tak by nie podać na linie danych 5V i to jedyny sensowny wybór przy niskim budżecie
  • Odpowiedz