Wpis z mikrobloga

#polityka #uk #usa szkoda mi tych brytoli troche, w koncu to nasi historyczni sojusznicy. wolalbym zeby multikulti zjadlo wczesniej szwabow, natomiast oni nadal maja ten nazistowski sznyt i raczej nie dadza sie wchlonac w szariat.
SallySpectra - #polityka #uk #usa szkoda mi tych brytoli troche, w koncu to nasi hist...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@Davidozz: ja jestem zdania ze niezwloczne wypowiedzenie wojny to jedyne co mogli wtedy zrobic. Natomiast w Jalcie to nie churchill zdradzil polske, a Roosevelt ktory mial polske w dupie, i bardziej mu zalezalo na zakumplowaniu sie ze stalinem ktory mial mu pomoc z japonia. Inna sprawa ze nikt nie mogl nic zrobic w sprawie polski bo to sowieci poniesli najwiekszy wysilek wojenny, i wygrali. Polska to byla jedna z nagrod
  • Odpowiedz
  • 0
@M4rcinS: w tym materiale wyzej typ mowi ze glownym powodem bylo odzyskanie kontroli nad swoimi granicami. ale gowno to dalo bo nadal statki zwoza pontoniarzy co z francji wyplywaja hehe
  • Odpowiedz
@M4rcinS: w tym materiale wyzej typ mowi ze glownym powodem bylo odzyskanie kontroli nad swoimi granicami. ale gowno to dalo bo nadal statki zwoza pontoniarzy co z francji wyplywaja hehe


@SallySpectra: No zajebisty powód, szczególnie biorąc pod uwagę fakt, że Wielka Brytania prowadziła swoją niezależną politykę wizową i wjazdową, bo nie była w Strefie Schengen to raz. Dwa: po wyjściu z UE Wielką Brytanię przestał obowiązywać Dublin III,
  • Odpowiedz
@M4rcinS: To nie syndrom sztoholmski. Nie chcieli imigrantow i tyle. Mieli do tego pelne prawo. Przeciez glosowanie za powstrzymaniem imigracji nie było bezpośrednia agresja w strone Polakow. Nikt tam nie każe Polakom przebywać.

Akurat wtedy Polacy byli liczna grupa przybywająca na wyspy.
A niechec do imigrantow z danego kraju jest zależna od tego kto masowo do nich przybywa. I jest niechecia skierowana do samej imigracji.
Jak masz dziurawy dach bedziesz
  • Odpowiedz