Wpis z mikrobloga

Śmieszą mnie te posty z anonima broniące kobiet kiedy każdy ma autorów na czarnej...

Nie wiem też czemu w ogóle jeszcze trwa dyskusja na ten temat. Przecież wszystko jest jasne. Na własne oczy zobaczyłem jak "normalne, wykształcone" kobiety wchodzą do łóżka i w związek z gwałcicielem, jak przekręcają jego słowa lub obracają w żart, bo ma dobrą mordę podczas gdy normalny mężczyzna, który najzwyczajniej w świecie chce kochać i być kochanym nie może sobie nikogo znaleźć. Nie żal mi jest nikogo, kto jest skrzywdzony przez kobiety, bo ich system wartości jest widoczny jak na dłoni. To jest kara za ślepotę intelektualną.

Jest tez dostępnych wiele nargań, w których kobiety mówią dobitnie co naprawdę myślą o podlizujących się im mężczyznach. W ogóle kobiety otwacie mówią to co parę lat temu było "piwniczanymi wymysłami inceli". Zabawne, że po pacyfikacji reddita kobiety przejeły pałeczkę od inceli i same głoszą blackpill xD

Osobiście nie mam żadnych oczekiwań wobec kobiet. Takie po prostu są i nic z tym nie da się zrobić. Należy tylko kombinować, by jak najmniej płacić podatków albo załatwić sobie rentę jak się da.
#blackpill #mgtow #przegrywpo30tce #p0lka
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@LostHoldenCaulfield: Sama prawda. Z tym że bluepille i bialorycerzyki i tak mają swoj ostatni, desperacki cope w postaci mitycznych "normalnych kobiet", które są niby jakies diametralnie inne od tych aktywnych na socialach. Wyparcie to potężny mechanizm obronny.
  • Odpowiedz