Wpis z mikrobloga

Człowiek chyba do końca życia zostanie linuxiarzem i do tego piratem bo nawet Wow classic od blizzarda ma bugi zwiazane z dzwiekiem a Warmane smiga az milo ....
#linux
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@flenik: zależy jak stoisz z czasem ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@jar-mitryn: w zasadzie jedyny czas jaki musisz zainwestować to praktycznie tylko sam początek na przesiadkę. Potem większość operacji staje się zwyczajnie szybsza, szczególnie jak pracujesz na plikach tekstowych i trochę skryptujesz.
  • Odpowiedz
  • 0
@Kryspin013: @jar-mitryn mi wiecej zajmuje wylaczenie wszystkich wyskakujacych i irytujacych okien w windowsie niz jakakolwiek konfiguracja typowy pod uzytkownika. Nawet windows nie posiada fajnych narzedzi basicowych dla informatyka tylko trzeba pobierac wszystko i myslec czy to bedzie dobre czy to.
  • Odpowiedz
  • 0
@keep_it_real: i gdyby co rozumiem wady linuxa, dlatego nie grzebie w jakichs dziwnych forkach tylko smigam na mincie i wszystko mam jak w windowsie bez irytujacych rzeczy
  • Odpowiedz
@Kryspin013: @flenik może was zaskoczy inflacja że ludzie na komputerach nie pracują tylko na plikach tekstowych i nie wyskakują im irytujące okienka (to nie przeglądarka a OS)


@jar-mitryn: pliki office to nie są pliki tekstowe. Po za tym różnie rozumiemy pojęcia. Jedna sprawa to obrabiać dokumenty, a inna sprawa to obrabiać dane. W sensie to są trochę dwie różne działki i trochę wymaga to innych umiejętności i
  • Odpowiedz
@Kryspin013: ja nie mówię o plikach pakietów biurowych. Pierwsza rzecz jak przychodzi mi do głowy gdy ktoś twierdzi że Linux jest dobry na wszystko, to "pakiet Adobe".
A takich programów jest więcej. I ludzi pracujących na nich jest także sporo.
  • Odpowiedz
@Kryspin013: ja nie mówię o plikach pakietów biurowych. Pierwsza rzecz jak przychodzi mi do głowy gdy ktoś twierdzi że Linux jest dobry na wszystko, to "pakiet Adobe".


@jar-mitryn: Dobra, ale ty dyskutujesz sam ze sobą? Co to za chochoł? Gdzie tu ktoś jakkolwiek napisał "linux jest dobry na wszystko"? xD
  • Odpowiedz