Wpis z mikrobloga

Hejka uguem mam pytanie do kogoś kto się zna się na tym
Jaka może być aktualnie net worth buddy? Ile ma kapusty ile jest wart? O jakich pieniądzach można tu mówić bo kompletnie się nie wyznaje na tym osobniku uguem

Aha i smacznej kawusi yeabuch kapusi całe te
#budda #famemma #pytaniedoeksperta #pieniadze #finanse
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Net worth jest określony na podstawie wielu rzeczy typu wyświetlenia na YT, samochody, nieruchomości, szacowany dochód, a więc przyjmując że wszystko co pokazuje jest jego (w co oczywiście nie wierzę bo dla mnie to słup) to obstawiam jakieś 40-50 mln, a realnie pewnie koło 10
  • Odpowiedz
@KrzysztofZimnoch: Networth to tak jak zielarz napisal i dodatkowo jakies akcje, udzialy itd. ale biorac pod uwage wielka niewiadoma tego osobnika nie zdziwilbym sie jakby c---a mial bo przeciez procent dla gethero trzeba oddac ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@KrzysztofZimnoch: No niestety wbrew temu co myślą wykopowicze to jego wartość na rynku w tej chwili jest bardzo duża. Jak skończy filmiki dla Sebków w Polsce to ma jeszcze rynki globalne. W USA murzyni będą go również oglądać jak da im kątent wyprodukowany w USA. Myślę, że jakaś komercyjna stacja tez by go wzięła. Chłop, niestety dla wykopowicza, jest zdeterminowany by zarabiać kasę i to go kręci. Jeśli kasa się
  • Odpowiedz
Na siebie to on praktycznie nic nie ma. Działka w Pszczynie na dziewczynę, siedziba na dziewczynę, Lambo od Glinka na dziewczynę, Aventador i reszta aut na czeskich i słowackich blachach na roslin crop w którym udziałów nie ma. Nie wiem jak z innymi tańszymi autami. Wygląda to tak jakby się zabezpieczył że sielanka kiedyś może się skończyć i po powrocie z dłuższych wakacji będzie coś mieć (jeśli dziewczyna nie kupnie go w
  • Odpowiedz