Wpis z mikrobloga

Razem z rodzinką postanowiliśmy, że nie głosujemy na nikogo w #wybory prezydenckie. PiS był słaby, rząd Tuska okazał się taki sam jak rząd PiS, więc oczywiste, że Trzaskowski to będzie tylko taka marionetka do obiecania Julkom aborcji i przywilejów LGBT, a nic ważnego się nie zmieni w ekonomii i polityce. Konfederacja jest jak PiS, a TD to przybudówka PO. Nie ma sensu.

#polityka #takaprawda #neuropa #4konserwy
Aiusteia - Razem z rodzinką postanowiliśmy, że nie głosujemy na nikogo w #wybory prez...

źródło: temp_file3379689355655567126

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

marionetka do obiecania Julkom aborcji i przywilejów LGBT


@Aiusteia: vibe srogiego konfiarza.
IMO skończysz głosując na doktora Sławke, który chce tylko niskich podatków
  • Odpowiedz
@Aiusteia:

(...) Trzaskowski to będzie tylko taka marionetka do obiecania Julkom aborcji i przywilejów LGBT, a nic ważnego się nie zmieni w ekonomii i polityce.


O, kolejny.
A ja się potem dziwię, że ktoś przyłazi przed wyborami do europarlamentu i nawija makaron ludziom na uszy np. o wieku emerytalnym albo szkolnictwie krajowym. Podczas gdy to w ogóle nie są sprawy posłów
krzaczor93 - @Aiusteia:
 (...) Trzaskowski to będzie tylko taka marionetka do obiecan...
  • Odpowiedz
@Aiusteia: Dla mnie rządy obecnej koalicji pokazały, że w wyborach głosuje się na mniejsze zło. Ja na prezydenckie pójdę chyba, że KO się #!$%@? w głowie i wystawi Tuska to wtedy niech się walą na łeb.
  • Odpowiedz
@thorgoth:

skończysz głosując na doktora Sławke, który chce tylko niskich podatków


Nie zapomnij o tym, że w 2 turze zagłosuje jednak na kandydata z PiSu. Mam w pamięci #mimowszystkoduda i tym razem spodziewam się podobnych fikołków konfiarzy, którzy "na pewno nie są za PiSem".
  • Odpowiedz
@Aiusteia Ja chciałem iść, ale potem sobie przypominam o tych wszystkich na mirko co się wyzywają od rana do wieczora i dlatego nie idę. Nie dla houpa takie zabawy ja muszę na spokojnie przemyśleć.
  • Odpowiedz
@Aiusteia: gdyby wybory miały coś zmienić to byłyby zakazane a ja głupi przez całe życie miałem nadzieję, never again, ci co siedzieli w domu mieli rację, nie warto
  • Odpowiedz