Wpis z mikrobloga

Szczerze? Nie rozumiem do końca dlaczego Bosak tak dobrze non-stop robi PiSowi, przecież po prezydenckich wyborach, jak PiS straci swój długopis, to cały ich mafijny system zacznie się sypać jak domek z kart, na czym chyba powinno mu zależeć? Tymczasem od wyborów parlamentarnych Bosak zawsze i wszędzie broni PiSu, a teraz nawet sugeruje wspólnego kandydata, żeby wzmocnić PiS głosami wyborców konfederacji.
#bekazkonfederacji #polityka #neuropa #konfederacja
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@JC97: To znaczy, próbuje jeszcze udawać, że konfederacja jest osobną partią, a nie przybudówką PiSu, bo zawsze konfederaci się obrażają, jak ich partię się z PiSem zrównuje xD
  • Odpowiedz
@AlbertoBarbosa: nie rozumiem czemu pis wg bosaka ma się godzić na wybór wspólnego kandydata, skoro i tak konfusie potem poprą pisowca. dlaczego pis ma iść na jakieś ustępstwa i kombinacje, skoro nic na tym nie zyskają?
  • Odpowiedz
@Kj5s6f2dk7s54o: To znaczy, może jakiś sens by to miało, gdyby startował w prezydenckich, wtedy może część PiSowców by na niego zagłosowała pamiętając, jak bronił partię matkę używając fikołków i kłamstw, no ale doktor memcele jednak zdecydował, że chce startować ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@AlbertoBarbosa: Myślę, że ma liczy na koalicję z PiSem tak, jak w 2005-2007, tylko że tym razem by chciał jakieś stanowisko ministerialne lub ogólnie dostać się do koryta. Ewentualnie, to może liczy na przejście do PiSu, jak np.: Konfederacja utonie.
  • Odpowiedz
Ewentualnie, to może liczy na przejście do PiSu, jak np.: Konfederacja utonie.


@M4rcinS: Co biorąc pod uwagę ostatnie problemy w partii i to, że nie chciało im się tym razem bawić w prawybory, może krzysiu czuje, że tu nie ma przyszłości ¯\(ツ)/¯ Możemy tylko spekulować.
  • Odpowiedz
@AlbertoBarbosa: Mogli by poczekać na powolny upadek pisu i zyskiwać elektorat. A chyba chca więcej i to zaraz.

Razem z pisem beda reklamować kandydata jako kandydata prawicy. To może rozwodni zly PR jaki ma pis i konfa.
Kandydat prawicy, jak na niego nie głosujesz to lewak jestes i upadek cywilizacji chcesz. Wtedy kampania totalnie anty lewicową wrzucająca tysiące fejkow na temat, gejów, trans, ekonomia, eu itd.
Może to miec nawet
  • Odpowiedz
Kandydat prawicy, jak na niego nie głosujesz to lewak jestes i upadek cywilizacji chcesz. Wtedy kampania totalnie anty lewicową wrzucająca tysiące fejkow na temat, gejów, trans, ekonomia, eu itd.

Może to miec nawet sens


@BrightBeamBuddha: Tylko taka kampania zniechęci do głosowania na wspólnego prawicowego kandydata każdego, kto nie jest hardym prawicowcem z gwoździem zamiast mózgu. W wyborach to niezdecydowani często przechylają szalę zwycięstwa, a nie widzę w jaki sposób taka
  • Odpowiedz
@AlbertoBarbosa: Po wykopie widac, ze teoretyczna walka z lewactwem usprawiedliwia nawet okradanie państwa na masowa skale.

To by była kampania nie zachęcająca ale straszącą lewakami i zgniłym zachodem.
Skoro pis ma dalej około 30% to zakladam, ze jest dużo elektoratu z troche plycej wbitym gwoździem, który bedzie można latwo dobić strachem przed lewactwem.

Tak se gdybam, bo też zastanawiam się nad sensem takiej decyzji z strony konfy
  • Odpowiedz
@BrightBeamBuddha: Ja nie mówię, że nie masz racji czy coś, tylko, że taka twardoprawicowa kampania nienawiści nie tylko zniechęca niezdecydowanych, ale też mobliizuje drugą stronę do pójścia na wybory. PiS zresztą zrobił taką kampanię rok temu, z gównianym referendum, które miało tendencyjne pytania i zaprzągł całą machinę propagandową, jaką miał, mówiąc, że jak nie wygrają, to koniec i europa i tusk zniszczą Polskę. Jak wtedy się nie udało, to nie
  • Odpowiedz
@AlbertoBarbosa: Mi sie wydaje, ze juz czesc ludzi powoli zapomina co pis serwowal. Takie mam czasami wrazenie.

Wydaje mi sie tez, ze taka kampania anty o jakiej wspomniałem jest latwiejsza jezeli celuje w sprawujący władze rzad.
Nastroje anty pisowskie tez opadły po odsunieciu ich od wladzy.
  • Odpowiedz
@AlbertoBarbosa: bo narodowcy zawsze byli blisko Pisu wystarczyło sypnąć groszem gdzie kiedyś był Marian Kowalski vel głosuj albo w------l a gdzie jest dzisiaj. Chyba nie podumał jeśli myśli że na wspólpracy z Pisem zyska ktokolwiek poza Pisem i ci którzy uklękną do karakańskiego berła i przejdą do Pisu w przypadku Wiplera to będzie oficjalny powrót. Może Bosaczek myśli że Karakan szybko polegnie (będzie żył jeszcze długo bo żywi się nienawiścią) i przejmie schedę po nim nie wiem nie widzę innego powodu jak wspólne interesy, naiwność i pazerność narodowców.
Nie wiem, koalicja Konfy z Pisem oznacza że albo Pis będzie musiał stać się nieco liberalny w co nie wierzę bo wyborcy Pisu to skrajne lewaki i jeszcze bardziej radykalny (wincyj frakcji Czarnka, wincyj) albo...
Konfa będzie musiała przynajmniej oficjalnie zrezygnować z prorosyjskiej narracji (bo elektorat Pisu jest ultra proukraiński) i ogólnie z szuryzmu Brauna.
Skoro kiedyś była koalicja Pisu z lewicową Samoobroną i narodowo socjalistycznym LPRem to czemu nie Pis z LPR 2.0. Koalicja zabójcza dlatego że Pis będzie musiał się zradykalizować a Konfa oficjalnie umiarkować (Braun do szafy). Taki układ zniechęci elektorat centroprawicowy, kuców i pragnących zmiany antysystemowców którzy albo zaglosują na koalicję wyłączając Lewicę albo oleją taki antysystem xD No ale skoro Wipler jest pisowcem a Mentzen szamtażowany za brata + nie są ideowcami a traktują politykę biznesowo to mamy co mamy.
Konfa to nie tylko łysiejący 40 latkowie, szury i narodowcy są też ludzie którzy myślą sobie może Konfa jest z-----a ale jeszcze nie rządzili, nowa krew, nie mam na kogo głosować, gospodarka, itd.
Mam wrażenie jakby Wipler z kolegami celowo i świadomie rozbrajali Konfę na rzecz koalicji z Pisem. Konfa wtedy podzieli się o czym pisałem na
  • Odpowiedz