Wpis z mikrobloga

Hej, dołożyłem do swojego auta moda, który komunikuje się poprzez OBD i pobiera informacje o parametrach, np temperatura oleju w skrzyni i inne. Niestety, ale przez to, ze mam instalacje LPG (KME Nevo Sky Direct), ktora tez korzysta z OBD to nie mogę mieć dwóch aktywnych polaczen jednoczesnie, ale slyszalem, ze da sie to obejść zwiększając time-outy w modzie (nie mam dostepu do kodu zrodlowego, wiec musialbym to robic na wlasna reke). Czy robił ktoś z Was coś podobnego?

Załączam filmik który pokazuje, o co chodzi, gdy mod jest zminimalizowany, to rozłączane jest połączenie przez OBD

#programowanie #ford #android #obd #samochody #motoryzacja #arduino
JaTobieTyMi - Hej, dołożyłem do swojego auta moda, który komunikuje się poprzez OBD i...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@JaTobieTyMi jeśli chodzi o sterownik lpg to jakie opcje masz tam aktywne? jeśli nie jest w użyciu kasownik błędów oraz autoadaptacja to w zasadzie nie jest potrzebne przy pracy silnika, jedynie podczas diagnostyki instalacji. może po prostu nie musisz robić timeoutów.
tylko nie jestem teraz pewien czy przy wtrysku bezpośrednim kme nie wymaga żeby połączenie z obd było cały czas
  • Odpowiedz