Wpis z mikrobloga

Napiszcie mi proszę eksperci wojskowi jak według was potoczy się ukraińska ofensywa w następnych tygodniach - co osiągnie, do czego doprowadzi, jakie będzie miała skutki. Wydajecie się być bardzo pewni swego więc piszcie śmiało, a ja wrócę do was ze screenshotami za miesiąc-dwa.

Podpowiem wam, że nie doprowadzi do niczego.

Mam nadzieję, że stać was na więcej niż wyzywanie od onuc i kacapów.

#ukraina #rosja #wojna .
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kizalfon: Ukraińska ofensywa doprowadzi do znacznego sukcesu propagandowego (co już się stało) oraz do militarnej klęski. AFU nie zdobędzie żadnego większego miasta, poniesie duże straty w ludziach i sprzęcie, a następnie się wycofa.
  • Odpowiedz
@kizalfon: Ruscy wypełzną z okopów i będą eliminowani podczas przemieszczania się.

Do czasu aż nie spróbują przerzucić tam jakichkolwiek sił będą zajmowane kolejne strategiczne punkty w obwodzie kurskim.
  • Odpowiedz
Napiszcie mi proszę eksperci wojskowi jak według was potoczy się ukraińska ofensywa w następnych tygodniach - co osiągnie, do czego doprowadzi, jakie będzie miała skutki. Wydajecie się być bardzo pewni swego więc piszcie śmiało, a ja wrócę do was ze screenshotami za miesiąc-dwa.


@kizalfon: Ja myślę, że wycofają się na linię okopów, którą właśnie tworzą, ale nie wiem kiedy. Na tych liniach ten front "zamarznie".
  • Odpowiedz