Wpis z mikrobloga

@tomwick55: Nie musi być z samym Tobą coś nie tak, ale z profilem może? Zdjęcia? Może masz wąski typ kobiet które Ci się podobają i dajesz w lewo kobiety które dały Ci lajka? Czy masz w ogóle jakieś polubienia?
  • Odpowiedz
  • 0
@default1 Mam zdjęcia i to nie jedno, z wakacji, z parku, z muzeum, samochodu i domu. Grubym nie daje w prawo, takim co palą, są wyższe, piją alkohol nie okazyjnie, mają dzieci, szonom i takim co daleko mieszkają. Nie daje wszystkiego w prawo co leci, żeby mieć ciągle przekroczony limit, że już nie mogę. Na tinderze z 7 mam polubień od dziewczyn, na fotce 15, a na badoo 5. I tak
  • Odpowiedz
@tomwick55: jak nie dajesz likeów grubym i bardzo brzydkim to omijasz prawdopodobnie te od któeych like dostajesz tak algorytm działa że najpierw pokazuje ci te od których masz like. Ja z tego jiż dawno nie korzystam. Jeśli coś da się faktycznie poznać to tylko na żywo chyba że wyglądasz bardzo dobrze. Ja niestety za brzydki jestem. A ćwiczę na siłowni i mam dobre BMI manletem nie jestem.
  • Odpowiedz
@tomwick55: a ja tam mam dużo par, po jednym dniu do 80 dobiło, jakieś same pierwsze napisały, ale, nie chce mi się z nimi tych rozmów ciagnąć, nudzi mnie to. I jak patrzę ile tam jest 30+ to myślę jake one w tym wieku mają szansę na znalezienie partnera.
  • Odpowiedz