Wpis z mikrobloga

Pierwszy raz zacząłem korzystać z badoo, wcześniej fb randki trochę poczytałem ale nie sądziłem, że zwykły facet 30 lat niski co prawda 170 ale nie krab z mordy, z robotą, w treningu, bez nałogów będzie miał 3 lajki na krzyż gdzie nikt nie odpisze nawet. Tindera to nawet nie mam po co zakładać bo nic się zrobić nie da jak nawet nie ma możliwości rozmowy. Śmiesznie się czasy pozmieniały przez te portale gdzie zwykły facet co w 2010 gdzie fb nie był jeszcze popularny założył by normalnie rodzinę, dzisiaj jest nikim dla samotnych matek 30, 40+. Jak ktoś chce sobie #!$%@?ć samoocenę do końca to polecam takie portale, a trzeba było latać po burdelach jak koledzy stawiali zapamiętaj tą lekcje młody padwanie.

#randkujzwykopem #podrywajzwykopem #badoo #tinder
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Lethwae: Szkoda czasu na Tindery i inne takie. Lepiej zająć się swoimi zainteresowaniami. Jeśli jest tyle samotnych matek to znaczy, że wiele kobiet wcale nie myśli o poważnym związku i na partnerów wybierają nieodpowiednich mężczyzn.
  • Odpowiedz
@Lethwae: zrób opis, sugerujący ze jesteś nadziany. będziesz miał od #!$%@? lajkow. głupie dzidy tego nie weryfikują, bo w życiu nie widziały banknotu 200 zlotowego. Chyba ze szukasz tam zony, to wówczas "machający papież"
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
@bulbulator90: No szkoda :) Ale z drugiej strony narucham tyle kobitek które by był dla mnie 11/10 że to przejdzie ludzkie pojęcie jakoś trzeba sobie to życie wypełnić. Chwała dziwkom trzeba było jechać nie czekać 10 lat temu.
  • Odpowiedz
@Lethwae Potwierdzam , byłem tymi laskami. Proszę Państwa, oto ten słynny manlet ruchacz nam się objawił!!!

Zdecyduj się w końcu w zeznaniach - czy jesteś kurduplem z zerowym powodzeniem na aplikacjach randkowych, czy jednak ruchaczem
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
@bulbulator90: Ruchaczem może być janusz po wypłacie, szukałem czegoś okazało się, że tego nie ma więc żeby nie zwariować znikam z rynku będę się bawił po robocie, nie tego szukałem w życiu ale zawsze to lepsze niż zamulać w depresji i się potem #!$%@?ć proste.
  • Odpowiedz