Wpis z mikrobloga

@Wojot: no co za bezczelny k---s. Skladaj reklamację wraz ze screenem. Płacisz za dostarczenie do domu (co jest drozsze) to masz miec tam dostarczone
  • Odpowiedz
@Wojot: W pierwszej chwili nie zauwazylem tagu. Z rozmowy zgadywalem ze to dhl.

Takie gowno jak to to nie ma chyba drugiego.

Koles mi pisze ze za 30 min bedzie pod adresem. A co ja do urly nedzy nie pracuje? Caly czas w domu siedze?
Nie mozna bylo dzien wczesniej napisac tylko 30
  • Odpowiedz
  • 1
Gdzie dziada zgłosić? Nie widzę reklamacji online na pierwszy rzut oka. Gdybym miał dużo czasu i lubił chodzić po każdą z paczek zamówiłbym paczkomatem ale akurat pełne ręce roboty a typ dodatkowo bezczelny
  • Odpowiedz
Koles mi pisze ze za 30 min bedzie pod adresem. A co ja do urly nedzy nie pracuje? Caly czas w domu siedze?

Nie mozna bylo dzien wczesniej napisac tylko 30 min wczesniej?


@gorzki99: jak k---a dzien wczesniej on nawet nie wie dzien wczesniej gdzie jedzie XD

No i on w chuju ma ze pracujesz, on tez pracuje, wszyscy cos robia jak nie ma cie w domu to nie zamawiaj
  • Odpowiedz
@Mihu_ g---o zrobią paczek jest zalew, wiem bo sama dostarczałam, na 99% reklamacji można się wysrać bo w ciemno wiem że to frustrat
  • Odpowiedz
@Wojot: tęsknię za moim starym kurierem DPD, to był spoko ziomek. Zawsze dostarczył paczkę, jak raz na sortowni zauważył że jest uszkodzona to dzwonił do mnie rano i sam od razu zgłosił reklamację.

Teraz mam jakąś durną babę co nigdy nie może trafić. Pracuję zdalnie, jestem cały czas na miejscu, a ta pinda dzwoni i mówi:
- no byłam u pana przed chwilą, dzwoniłam domofonem ale nikt nie otwierał
Takiego wała, nie chciało jej się d--y ruszyć z auta i ściemniała z domofonem (a wiem że jest sprawny bo pół godziny wcześniej był listonosz
  • Odpowiedz
@Wojot: podpowiem przy okazji fajna sztuczkę, która działa, bo też na takiego pajaca trafiłem na w rejonie - zamawiajcie z płatnością przy odbiorze, bo wtedy musi przyjechać pod adres ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Ja mam to samo od jakiegoś czasu. Niestety z Aliexpress itp. paczki dostarczane są nieszczęsnym DHLem. Kiedyś niechcący coś z allegro też DHLem wziąłem. Kurier wszystko dostarcza do żabki. Ta firma to porażka. Unikam tego gówna jak ognia.
Jak zamówię inna firmą to może DHL nie zbankrutuje, ale przynajmniej na mnie nie zarobi.
Proponuję podobne podejście 🙂.
Pozostając przy temacie - zamówiłem TV 65 cali.
Przesyłka DPD.
Zadzwonił kurier -akurat byłem w pracy, w domu tylko żona z dziećmi - przeprosiłem, że nie mogę zejść na dół pomóc wnieść, może niech przyjdzie następnego dnia, wtedy akurat będę w domu.
  • Odpowiedz