Wpis z mikrobloga

Żadne tam CBA tylko powinna powstać regularna komisja śledcza do spraw zbadania okoliczności wprowadzenia beki 2% i tego przepychania kolanem 0% teraz. Posłowie zajmują się jakimiś 70 milionami Sasina, które szczerze to mało kogo nawet dzisiaj obchodzą, a tu zdefraudowano miliardy, podbito ceny 30% i zmasakrowano sytuację mieszkaniową setek tysięcy ludzi.

#nieruchomosci #polityka
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mickpl: Wynika to z tego że dla typowego Polaczka różnica między milionem a miliardem to jakieś tam iksy i dupiksy które były na matmie. Nic im nie mówią te kwoty bo przekraczają ich granicę pojmowania, dlatego największe awantury są o ośmiorniczki za 800 PLN, zegarek za 10 000 PLN czy limuzyna za 600 000 PLN, a wielomiliardowe defraudacje to jakaś tam sfera budżetowa która nikogo nie obchodzi.
  • Odpowiedz
Żadne tam CBA tylko powinna powstać regularna komisja śledcza do spraw zbadania okoliczności wprowadzenia beki 2% i tego przepychania kolanem 0% teraz. Posłowie zajmują się jakimiś 70 milionami Sasina, które szczerze to mało kogo nawet dzisiaj obchodzą, a tu zdefraudowano miliardy, podbito ceny 30% i zmasakrowano sytuację mieszkaniową setek tysięcy ludzi.


@mickpl: kto może powołać komisję śledczą? Czy np. sami posłowie z konfederacji mogą powołać taką komisję?
  • Odpowiedz
Posłowie zajmują się jakimiś 70 milionami Sasina, które szczerze to mało kogo nawet dzisiaj obchodzą


@mickpl: Mnie obchodzą.... komisha ds. beki i 0% powinna działać poza tym
  • Odpowiedz
@mickpl: 70>21 Ludzie nie rozumieją ile to jest miliard, dla Grażyny i Janusza jak ktoś zapłaci 7k za obiad to to zrouzmieją, bo oni jedzą mielonkę po 10pln/kg i ich to oburza. Milion to dla nich abstrakcja, a miliard nie istnieje
  • Odpowiedz
@mickpl: Wierząc danym z gospodarki zbliża nam się piękna recesja. Coś czuje, że w końcu wprowadzą te kredyty bo na rynku robi się powoli stagnacja - mieszkania nie schodzą ( wiadomo bo ceny kosmos) więc nie budują się nowe, co za tym idzie cierpi budownictwo i wszystkie gałęzie z nim związane. Ja uważam, że brak ruchu na rynku nieruchomości spowodowany jest też tym, że ludzie po prostu czekają - będzie
  • Odpowiedz
@mickpl mniej pretensje do durniów wykopków, którzy przez lata tworzyli wrażenie że Sasin zdefraudował te pieniądze, które zostały wydane po prostu na organizację wyborów.

Ale wykopek to idiota
  • Odpowiedz
@mickpl: Szczerze mówiąc, czy jakakolwiek komisja śledcza w historii tego kraju faktycznie coś osiągnęła i wsadziła kogoś do więzienia? CBA przynajmniej kogoś aresztowała.
  • Odpowiedz
jak ktos pisze osmiorniczki i zegarek to wiem, ze mam do czynienia z betonem i jednoczesnie gwoźdź w mózgu


@wartosci_tradycje_EUROPEJSKIE: Nie jestem ani pisowcem, ani powcem, ani konfederatą. Zwróciłem jedynie uwagę na tematy grzane w sferze medialnej przez ostatnią dekadę. Dla mnie szokujące było bardzo słabe chwycenie afery pisowskiek spółki srebrna z wieżowcami za 1-2 mld PLN. Dla Polaków to chyba był zbyt skomplikowany temat, znacznie lepiej podchwycili maybacha od
  • Odpowiedz