Wpis z mikrobloga

@robert5502 można heheszkować ale akurat ochrona zdrowia, służby, transport itp. zawsze pracowały i będą pracować w takim systemie. Bardziej dziwi mnie w czym gorsi od pracowników sklepów są kelnerzy, kucharze i ogólnie branża gastro oraz usługi rozrywkowe. Przecież Ci ludzie też mają rodziny, co nie?
  • Odpowiedz
@robert5502 klasyk, robolstwo fizyczne co wkręca 8h śrubkę w profil w fabryce smrodu chce mieć też 3dniowy weekend, ale jakos nie przychodzi do łbów 60IQ że świat to nie tylko fabryka smrodu ale też właśnie lekarze, urzędnicy, sądy itd. To raz mi jeden debil mówił że wtedy się "zatrudni więcej ludzi" xDD. Masakra
  • Odpowiedz
@robert5502: Lepiej niech zwolennicy zamkniętych sklepów wyjaśnią, czemu pizzerie, kina, muzea, restauracje, baseny itd. mają być otwarte w niedziele?
Tylko bez debilizmu w stylu "to może szpitale i elektrownie też zamknijmy" bo dobrze wiecie, że nie o to chodzi.
  • Odpowiedz
@BlueGryf: taki szczegół: kelnerzy i branża rozrywkowa jakby nie pracowali w weekend to w tygodniu mogliby zarabiać najwyżej na dojazdy xD
  • Odpowiedz
Bardziej dziwi mnie w czym gorsi od pracowników sklepów są kelnerzy, kucharze i ogólnie branża gastro oraz usługi rozrywkowe. Przecież Ci ludzie też mają rodziny, co nie?


To proste, nasze konserwy są mocno zapatrzone w komuchów i jezuska a oni nie lubili handlarzy.
  • Odpowiedz
@MazurskiSmak jak wszedłem w polemikę, że też chciałbym mieć wolne w każdą niedzielę to dostałem odpowiedź „To zmień pracę na handel”, a później wyszło jeszcze „Handel to jeden z większych % rynku pracy, więc powinni mieć wolne, a do tego to bardzo ciężka praca” ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz